Obaj są Kanadyjczykami, mają niezłe głosy, miliony fanów na całym świecie, jeszcze więcej milionów na koncie i każdy z nich spotykał się z Hailey Baldwin. Teraz już Bieber, to to właśnie Justin Bieber ożenił się z popularną modelką i influencerką, a Shawn Mendes szczęście odnalazł w końcu u boku Camili Cabello.

Zarówno fakt, że Hailey była kiedyś blisko z Shawnem, jak i to, że Mendes został niedawno obwołany przez magazyn The Observer nowym księciem popu – a przecież wcześniej tak właśnie mówiło się o innym Kanadyjczyku – sprawiły, że Justin Bieber nie do końca pałał sympatią do młodszego kolegi po fachu. Postanowił nawet dogryźć Shawnowi, komentując na Instagramie okładkę wspomnianego magazynu, którą zdobił 22-latek, pisząc: „Hmm... Będziesz musiał pobić jeszcze kilka rekordów, by mnie zdetronizować, kolego... Jednak jeśli chcesz, możemy zagrać o ten tytuł (księcia popu – przyp.red.) w hokeja, choć słyszałem, że jesteś w tym dość kiepski”. Na odpowiedź Shawna Mendesa nie trzeba było długo czekać: „LOL. O każdej porze, obojętnie w jaki dzień, po prostu daj mi znać!”


Shawn Mendes zdradził, co tak naprawdę łączyło go z Hailey Baldwin, zanim została żoną Justina Biebera >>>
 

Shawn Mendes i Justin Bieber w duecie! Nagrali razem utwór Monster

Z tego co wiemy do meczu nie doszło. Ale ewidentnie w stosunkach na linii Justin-Shawn nastąpiło ocieplenie, gdyż już za kilka dni światło dzienne ujrzy ich pierwszy wspólny kawałek! Trzeba przyznać, że to absolutnie historyczna chwila. O tym, że kroi się coś na miarę duetu, mówiło się już kilka tygodni temu, o czym donosiły zagraniczne media. Oprócz tego Shawn sukcesywnie zapowiada swój kolejny, czwarty już studyjny album Wonder – jego premiera zaplanowana jest na 4 grudnia 2020 roku, który póki co promuje singiel o tym samym tytule. I na tym samym krążku znajdzie się numer Monster. Jego krótki, niewiele zdradzający póki co teaser właśnie ukazał się w sieci, a utwór zadebiutuje 20 listopada, czyli dosłownie za kilka dni. Z kolei na profilu Justina Biebera na YouTube można zobaczyć kulisy powstawania tej piosenki. Obstawiacie wielki sukces?
 

 

Powstał film dokumentalny o Shawnie Mendesie! Obejrzycie go na Netflix i to już niedługo >>>