Camila Cabello zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Wokalistka, była członkini girlsbandu Fifth Harmony, a prywatnie dziewczyna Shawna Mendesa zagra w filmie. I to nie byle kogo, bo jedną z najpopularniejszych bajkowych księżniczek, czyli Kopciuszka. To nowa produkcja Sony Pictures i Amazon Studios, którą wyreżyseruje Kay Cannon, autorka scenariusza do wszystkich trzech części Pitch Perfect. Z kolei pomysłodawcą jest James Corden, aktor, a przede wszystkim gospodarz popularnego talk-show The Late Late Show with James Corden, w ramach którego prowadzi m.in. popularny cykl Carpool Karaoke. Film ma ujrzeć światło jeszcze w tym roku, podobno we wrześniu. 

Camila Cabello zagra Kopciuszka!

Kolejny filmowy Kopciuszek, bo przecież do tej pory było ich już kilka, a w księżniczkę wcielały się m.in. Lily James w filmowej produkcji Disneya czy Drew Barrymore w Długo i szczęśliwie, nieco odbiega od dotychczasowych interpretacji. Tym razem szykuje się bowiem musical. Camila Cabello nie tylko wcieli się w główną bohaterkę, ale również odpowiada za warstwę muzyczną filmu. A to oznacza, że Camila z pewnością odnalazła się w tym projekcie idealnie. 

„Kopciuszek” jako musical z Camilą Cabello w roli głównej. Kto jeszcze w obsadzie?

Oprócz Camili Cabello w obsadzie musicalu Kopciuszek znaleźli się Billy Porter, który zagra matkę chrzestną głównej bohaterki i tym samym będzie pierwszą neutralną płciowo wersją tej postaci w historii, a także Idina Menzel w roli macochy, Pierce Brosnan jako król Rowan, zaś Minnie Driver wcielił się w królową Beatrice. W produkcji pojawią się również wspomniany już James Corden, a także John Mulaney, którzy będą filmowymi sprzymierzeńcami Kopciuszka. A co z księciem? Dobre pytanie i mamy na nie odpowiedź. Do zagrania tej postaci angaż otrzymał Nicholas Galitzine, którego możecie kojarzyć m.in. z obrazu Szkoła czarownic: Dziedzictwo. Niedawno pierwsze wspólne zdjęcie nowego Kopciuszka i jej ukochanego właśnie trafiło do sieci. 

Camila Cabello zagra w filmie! I to nie byle kogo, bo jedną z najpopularniejszych księżniczek Disneya. Wokalistka wcieli się w rolę Kopciuszka, a efekt końcowy mamy zobaczyć jeszcze w tym roku. Póki co, światło dzienne ujrzał pierwszy oficjalny zwiastun. Zobaczcie!

„Kopciuszek” z Camilą Cabello w obsadzie – kiedy premiera?

Kiedy Kopciuszek w musicalowej wersji ujrzy światło dzienne? Amazon zaplanował premierę obrazu na 3 sierpnia 2021 roku. Obraz oczywiście będzie można obejrzeć również w Polsce, gdyż serwis Amazon Prime Video dostępny jest także dla polskich użytkowników i oferuje darmowy okres próbny wynoszący 7 dni. Póki co możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun filmu, z którego dowiadujemy się, w jakim klimacie utrzymana będzie produkcja z Camilą Cabello w roli głównej. Jak się wam podoba?