Premiera 3. sezonu Riverdale zbliża się wielkimi krokami. Już 11 października poznamy nowe przygody przyjaciół z mrocznego miasteczka, a wszystkie odcinki będą dostępne na platformie Netflix. Tymczasem zza oceanu dochodzą nas nowe rewelacje na temat aktorów, a według wielu zagranicznych serwisów, m.in. E! News na planie pojawiła się kolejna para. Po miesiącach spekulacji na temat tego, czy uczucie poza kamerami łączy Lili Reinhart i Cole Sprouse'a, przyszedł czas na Camilę Mendes i Charlesa Meltona. O ile w serialu granych przez nich bohaterów nie łączy uczucie – Veronica Lodge (Camila Mendes) jest dziewczyną Archie'ego – to wiele wskazuje na to, że w prawdziwym życiu mają się ku sobie!

Camila Mendes z serialu „Riverdale” rozstała się ze swoim chłopakiem. Wiemy dlaczego! >>>

Camila Mendes i Charles Metlon są razem – oto wszystko, co wiemy

Aktorzy Riverdale podczas kręcenia serialu zaprzyjaźnili się ze sobą i spędzają razem czas poza pracą, co widać po ich mediach społecznościowych. Publikują wspólne zdjęcia, wyjeżdżają na wakacje (Cole Sprouse, Lili Reinhart oraz Hart Denton wybrali się zimą na narty) oraz bawią na imprezach urodzinowych – niedawno świętowali 24. urodziny Madelaine Petsch, serialowej Cheryl Blossom. Całkiem naturalne jest więc to, że łączą się w pary – tak bywa w przypadku zgranych paczek znajomych. Najlepszym dowodem na to jest Lili Reinhart i Cole Sprouse, którzy zakochali się w sobie podczas kręcenia Riverdale. Chociaż na początku długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, od kilku miesięcy nie kryją się ze swoim uczuciem i są jedną z naszych ulubionych zarówno serialowych, jak i prawdziwych par.

A jak wygląda sytuacja w przypadku Camili Mendes i Charlesa Meltona? 24-letnia aktorka niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, Victorem Houstonem. Spotykali się tylko 3 miesiące, a kilka tygodni temu postanowili zakończyć związek. Dokładnie w tym momencie pojawiły się spekulacje na temat serialowej Veroniki i Reggie'ego. Serwis E! News doniósł, że świadkowie widzieli ich razem, kiedy nie szczędzili sobie uczuć - para całowała się i przytulała. Z zaciekawieniem będziemy obserwować rozwój sytuacji i śledzić ich konta na Instagramie. Być może niedługo opublikują wspólne zdjęcie! Myślicie, że Camila Mendes i Charles Melton są razem? Według nas tworzyliby uroczą parę.