Camila Mendes znów jest singielką. W miniony weekend zagraniczne media poinformowały, że odtwórczyni roli Veroniki Lodge w serialu Riverdale i znany fotograf Grayson Vaughan rozstali się po niespełna roku razem. Wiemy, co było przyczyną zakończenia ich związku, a także, jakie relacje ich teraz łączą! Szczegóły na ten temat znajdziesz poniżej.

Camila Mendes znów jest singielką!

Jak podały zagraniczne media, na czele z E! News, Camila Mendes i Grayson Vaughan nie są już razem. Dlaczego zdecydowali się na zakończenie związku? Według informatora wspomnianego portalu, ich relacja „po prostu" się skończyła. Dodaje, że aktorka, która zdobyła międzynarodową sławę i sympatię widzów dzięki roli Veroniki Lodge w serialu Riverdale oraz zyskujący coraz większą popularność fotograf rozstali się w zgodzie. Wciąż się przyjaźnią się przyjaźnią. 

„Nie było żadnego dramatu i nadal są przyjaciółmi. Ich związek po prostu dobiegł końca” - przyznał informator portalu E! News.

Przypomnijmy, że Camila Mendes i Grayson Vaughan zaczęli spotykać się w 2020 roku. We wrześniu gwiazda Riverdale opublikowała urocze zdjęcie, na którym przytula się ze swoim (już byłym) chłopakiem, a tym samym potwierdziła, że znowu jest zakochana. Niestety wspomniana już fotografia została usunięta z profilu aktorki na Instagramie. Podobnie jak inne, na których pozuje z fotografem. Co więcej, Camila Mendes i Grayson Vaughan przestali obserwować się w mediach społecznościowych.