Ostatnio pisałyśmy o tym, że KJ Apa spotyka się z francuską modelką i influencerką. Aktor potwierdził nowy związek, publikując serię nagich zdjęć swojej ukochanej na Instagramie. KJ Apa i Clara Berry są parą od kilku miesięcy – pierwsze plotki na temat łączącego ich uczucia pojawiły się w mediach w lutym 2020 roku. Natomiast teraz okazało się, że kolejna gwiazda Riverdale także jest zakochana. Camila Mendes, czyli odtwórczyni roli Veroniki Lodge, podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z nowym chłopakiem.

Camila Mendes ma nowego chłopaka!

Camila Mendes opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, z którego dowiedzieliśmy się nie tylko, że wraca na plan Riverdale, ale również, że ma nowego chłopaka. Na fotografii widzimy całującą się bowiem parę przed samolotem. Uwagę zwraca również jej opis, który brzmi: „ten rodzaj miłości na odległość”. Jak się okazuje, Camila Mendes spotyka się z fotografem Graysonem Vaughanem. Jest on autorem wyjątkowych portretów i nie tylko – fotografował m.in. wspomnianego już KJ Apę, a także swoją dziewczynę.

Jakiś czas temu Camila Mendes i Grayson Vaughan zostali przyłapani przez paparazzi na spacerze i wspólnej kawie. Już wtedy w mediach pojawiły się plotki, według których aktorka i fotograf są razem. Ale dopiero wczoraj (3 września 2020 roku) gwiazda Riverdale potwierdziła te doniesienia. Opublikowane przez nią zdjęcie znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Przypomnijmy, że Camila Mendes przez ponad rok spotykała się z kolegą z planu Charlesem Meltonem. Tworzyli piękną parę, a ich wspólne zdjęcia robiły furorę w sieci. Rozstali się dość niespodziewanie na przełomie października i listopada ubiegłego roku. Jak się okazuje, oboje chcieli skupić się na rozwoju kariery.

Camila Mendes zdradziła, dlaczego zakochała się w Charlesie Meltonie >>>