KJ Apa od kilku lat wciela się w postać Archie’ego Andrewsa w serialu Riverdale. To właśnie udział w hitowej produkcji, którą można oglądać na platformie Netflix, przyniósł mu międzynarodową sławę, a także spore zainteresowanie fanów. Na Instagramie obserwuje go ponad 18 mln osób z całego świata. Warto jednak zaznaczyć, że z ogromną ciekawością śledzą nie tylko jego zawodowe poczynania, ale również prywatne. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, według których KJ Apa spotyka się z francuską modelką Clarą Berry. I tym razem plotki okazały się prawdą! Aktor opublikował na swoim Instagramie serię nagich zdjęć swojej dziewczyny i wymowny opis, a tym samym potwierdził, że jest między nimi coś więcej.

KJ Apa potwierdził nowy związek

Trzy dni temu KJ Apa opublikował na Instagramie serię nagich zdjęć swojej dziewczyny i opisał je słowami „nigdzie indziej”. Post został skomentowany m.in. przez główną zainteresowaną całą sprawą, czyli przez Clarę Berry. Modelka napisała „JTM”, co w francuskim slangu oznacza „kocham cię”. To pierwsze fotografie Clary Berry na profilu popularnego aktora. Warto wspomnieć, że przysłowiową chwilę później pojawiły się również na profilu francuskiej modelki. Nie ma wątpliwości, że KJ Apa i Clara Berry są razem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There’s nowhere else

Post udostępniony przez KJ Apa (@kjapa) Sie 19, 2020 o 10:09 PDT

Jak podają zagraniczne media, KJ Apa i Clara Berry zaczęli się spotykać w lutym 2020, czyli na chwilę przed ogłoszeniem oficjalnej kwarantanny. Właśnie wtedy aktor podzielił się z fanami zdjęciem, na którym całuje się z tajemniczą pięknością. Fotka została bardzo szybko usunięta. Jednak fani szybko zorientowali się, że całująca się z KJ Apą dziewczyna to właśnie Clara Berry. Więcej zdjęć modelki znajdziecie w naszej galerii.

Aktualnie zakochani są na wakacjach. Długo wyczekiwany urlop spędzają na kompletnym odludziu (prawdopodobnie nad morzem lub oceanem, o czym świadczą pobliskie klify i bujna roślinność). To właśnie tam KJ Apa sfotografował swoją ukochaną.

Riverdale 5 – data premiery, fabuła, zmiany w obsadzie i wszystko, co wiemy o nowym sezonie serialu >>>