75. urodziny Camilli Parker-Bowles, czyli żony księcia Karola to świetna okazja do hucznego świętowania. Nie mogło się przy okazji obyć bez opublikowania w sieci nowego portretu księżnej.

Nowe zdjęcie Camilli z okazji 75. urodzin

Dzień przed 75. urodzinami księżnej Camilli, które wypadają 17 lipca, pałac opublikował jej nowy portret. Na zdjęciu autorstwa Chrisa Jacksona widzimy rozpromienioną Camillę z filiżanką herbaty i miską brzoskwiń z jej własnego ogrodu. Księżna ma na sobie sukienkę od Sophie Dundas w jednym ze swoich ulubionych kolorów, czyli niebieskim, w drobny kwiecisty wzór. Sesja zdjęciowa odbyła się w domu Camilli w Raymill w Wiltshire w zeszłym miesiącu.

Dziś z kolei na profilu Clarence House (@clarencehouse) pojawiło się urocze zdjęcie Camilli z pieskiem!

Oczywiście członkinie i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej pospieszyli z życzeniami pod adresem obchodzącej dziś urodziny księżnej Kornwalii. Między innymi na oficjalnym instagramowym profilu księżnej Kate i księcia Williama pojawiła się relacja, na której widzimy Camillę na kwiecistej łące. Do tego zostały dołączone życzenia. 

Warto dodać, że to jedno ze zdjęć autorstwa Kate Middleton, którą Camilla zaprosiła do współpracy przy okładce dla magazynu „Country Life”. Redakcja chciała bowiem uczcić urodziny księżnej Cornwalli, czyniąc ją gwiazdą lipcowego numeru. W dodatku jej urodziny zbiegły się ze 125. rocznicą wydania „Country Life”. Poniżej zdjęcie Kate, które ozdobiło okładkę magazynu.

Zobacz także:

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Camilla! A także jeden z jej urodzinowych tortów, na którym nie mogło zabraknąć piesków, które księżna ubóstwia.