Cara Delevingne ma na koncie już całkiem sporo filmowych ról. Oglądaliśmy ją m.in. w Annie Kareninie, Twarzy anioła, Papierowych miastach czy Legionie samobójców. Niebawem aktorka i ciągle też modelka (pojawiła się w nowej kampanii Balmain sfotografowanej przez Polkę, Sonię Szóstak) będzie miała okazję zadebiutować również na małym ekranie. Cara pojawi się w jednej z głównych ról w nowej serialowej produkcji platformy Amazon, Carnival Crow. A partnerować będzie jej Orlando Bloom, który jest również producentem 8-odcinkowej serii. 

Zobacz także: Netflix czerwiec 2019: nowości, których nie możecie przegapić

„Carnival Rowe” - nowy serial z Carą Delevingne i Orlando Bloomem. O czym będzie? 

Carnival Rowe to utrzymany w klimacie noir serial, którego akcja rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, gdzie dochodzi do napięcia między mieszkańcami, a mitycznymi stworzeniami, w tym wróżkami i elfami, uciekającymi przed wojną. Jedną z takich postaci, wróżkę Vignette Stonemoss z pogrążonej wojną ojczyzny, gra Cara Delevingne. Z kolei Orlando Bloom wciela się w inspektora policji, Rycrofta Philostrate'a, prowadzącego śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw. Między bohaterami wywiązuje się romans, a zauroczony wróżką inspektor nie ma pojęcia, że skrywa ona sekret, który może zagrozić jego śledztwu.

Autorem scenariusza Carnival Rowe jest Travis Beacham (Starcie tytanów). Co ciekawe, zarys fabuły serialu powstał już wiele lat temu i początkowo miał to być filmem w reżyserii Guillerma del Toro. Za produkcję odpowiedzialni są także René Echevarria (The 4400) oraz Travis Beacham (Pacific Rim). Premiera 1. sezonu już 30 sierpnia na Amazon Prime Video, a poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun. 

Zobacz także: Serial „Czarnobyl” to nowy hit HBO. Każdy powinien go zobaczyć!