W życiu prywatnym Cary Delevingne ostatnio dużo się dzieje. Modelka była w pełnym wzlotów i upadków związku z aktorką Ashley Benson, którą poznała na planie filmu „Her Smell”. Na początku obydwie ukrywały swoją relację, ale po niecałym roku przestały to robić i otwarcie mówiły o tym, że są w sobie bardzo zakochane. Krążyły nawet spekulacje o ich sekretnym ślubie, który wzięły w Los Angeles. Dziewczyny były razem około 2 lat, w kwietniu tego roku podjęły decyzję o rozstaniu. Nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu ich związku, ale o kryzysie w ich relacji mówiło się już pod koniec zeszłego roku. 

Ashely Benson szybko znalazła pocieszenie w ramionach G-Eazy’ego, jej dobrego znajomego, z którym nagrała cover do piosenki „Creep” zespołu Radiohead. Aktorka i popularny raper kilkukrotnie zostali przyłapani na czułościach już w maju, czyli tuż po rozstaniu z Carą. Fani nie byli zachwyceni takim obrotem spraw, a na Ashley wylała się fali hejtu w Internecie. Wtedy w jej obronie stanęła jej była dziewczyna, dając do zrozumienia, że to sprawa między nimi i nikt nie powinien się w to wtrącać, prosząc o zaprzestanie wypisywania obraźliwych komentarzy w kierunku Benson. To potwierdziło ich rozstanie, ale również pokazało, że Cara i Ashley darzą się dużym szacunkiem. 

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się po dwóch latach związku. Co się stało? >>>

Cara Delevingne ma nową dziewczynę! To gwiazda filmu Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”

Cara Delevingne i Ashley Benson nie spędzały razem kwarantanny, więc ich związek mógł rozpaść się już wcześniej. Modelka spędziła ten czas w towarzystwie Kai Gerber oraz sióstr Margaret i Rainey Qualley. Zagraniczne media rozpisują się o jej relacji z Margaret. Cara nie tylko jest widywana z nią na mieście. Brytyjska modelka opublikowała również album uroczych zdjęć na Instagramie, na których nie szczędzą sobie czułości. Margaret Qualley, która zdobyła popularność dzięki roli w najnowszym filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”, ma bardzo wyrazistą urodę i talent aktorski, a krytycy wróżą jej karierę w branży filmowej. Cara i Margaret zbliżyły się do siebie podczas kwarantanny. Aktorka skomentowała album modelki na Instagramie: „Wygłupianie się z Tobą to moje ulubione zajęcie. Bardzo Cię kocham Cara. Do końca świata razy 18 miliardów!”. Nie wiadomo, czy to przyjacielska relacja, czy jednak Carę Delevingne i Margaret Qualley łączy coś więcej. W galerii powyżej znajdziecie ich wspólne zdjęcia, na których przytulają się i widać, że świetnie się ze sobą bawią! Myślicie, że Margaret jest nową dziewczyną Cary?