Cara Delevingne została mianowaną najnowszą twarzą kampanii Pumy "Do You". 24 letnia gwiazda znana ze swojego mocnego charakteru i wielkiego poczucia humoru idealnie wpasowuje się w najnowszą ideę marki, która ma na celu zachęcenie kobiet na całym świecie do budowania swojej wartości i wyrażania siebie.

Młoda modelka bardzo selektywnie wybiera projekty w których decyduje się na udział. Delevingne, której życiowe motto brzmi "Nie wstydź się swojej odmienności" zdradziła, że w przypadku kampanii Pumy nie wahała się ani trochę. Dlaczego? Po pierwsze, Cara nigdy nie ukrywała swoich feministycznych poglądów i działań, które mają na celu zmianę wizerunku kobiet na świecie. Po drugie, twórcą najnowszej kampanii jest jej przyjaciółka, dyrektor kreatywny Pumy, Rihanna. Piosenkarka od ponad dwóch lat współpracuje z marką, a kampania "Do You" i nadchodząca kolekcja, której debiut odbędzie się na paryskim tygodniu mody to jej dwa najnowsze projekty. Od kiedy Rihanna zaczęła udzielać się w świecie mody, wszytko czego dotyka zamienia się w złoto. Piosenkarka do najnowszej kampanii oprócz modelki, zaprosiła również Kylie Jenner. 

Zdjęcia promujące najnowsze projekty idealnie oddają styl piosenkarki. Klimatyczne ulice Nowego Jorku, streetwearowy styl z najwyższej półki, czarno białe portrety Delevingne. To mieszanka, która gwarantuje sukces.