Chanel Iman właśnie wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Sterling Shepard, 25-letnia gwiazda futbolu amerykańskiego. Para poznała się w listopadzie 2016 roku na imprezie urodzinowej Victora Cruza i zaręczyła w grudniu zeszłego roku.

Dotąd nie mówiło się głośno o zaślubinach tej pięknej pary, ale kilka dni temu była modelka Victoria’s Secret podzieliła się z fanami zdjęciami ślubnymi na swoim Instagramie. Wiemy, że ceremonia odbyła się w hotelu Beverly Hills w Los Angeles, a na liście gości znaleźli się m.in. Chrissy Teigen, Gabrielle Union, Odell Beckham Jr., Shanina Shaik, Joan Smalls i Jourdan Dunn, która pełniła także rolę druhny panny młodej.

Musimy przyznać, że Chanel Iman wyglądała obłędnie w sukni ślubnej z ciekawą peleryną od Zuhair Murad oraz długim, efektownym welonie. Jak sama modelka przyznała w rozmowie dla portalu Brides.com, nigdy nie sądziła, że zdecyduje się na właśnie na taką suknię.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy polski serial Netflixa - znamy tytuł i datę premiery! >>>

Nigdy bym nie powiedziała, że ubiorę się na własny ślub w coś takiego, ale w momencie, gdy założyłam tę suknię z pelerynką, wszyscy byliśmy zachwyceni. Ona jest taka elegancka, wyjątkowa i trochę vintage…

Mamy nadzieję, że para już zawsze będzie tak szczęśliwa, jak na swoich zdjęciach ślubnych. Tego życzymy im na nowej drodze życia!