Związek Channinga Tatuma i Jenny Devan

Channing Tatum i Jenna Devan poznali się w 2006 na planie filmu „Step Up: Taniec zmysłów”. Niedługo po zakończeniu zdjęć zaczęli się spotykać, a jeszcze przed premierą produkcji byli już oficjalnie parą. We wrześniu 2008 roku zaręczyli się, a 11 lipca 2009 wzięli ślub. Cztery lata później, 31 maja 2013 w Londynie na świat przyszła ich córka Everly. Sielanka nie trwała długo. Plotki o kryzysie w związku Channinga Tatuma i Jenny Devan pojawiły się w 2017 roku, w kwietniu 2018 para wydała oświadczenie, w którym oficjalnie ogłosiła rozstanie.

Para zdecydowała, że 5-letnia wówczas Everly zostanie pod opieką ojca. 

Channing Tatum o samotnym ojcostwie

Channing Tatum zaangażował się w rolę single dad tak mocno, że poza byciem wzorowym tatą Everly, pisze książki dla dzieci. I to właśnie publikacja tej najnowszej - „The One and Only Sparkella and the Big Lie” - była powodem wizyty aktora w programie „Today with Hoda and Jenna”.

W rozmowie z dziennikarkami aktor otworzył się na temat samotnego ojcostwa. Przyznał między innymi, że to właśnie ono zainspirowało go do napisania książki. 

Nie mam pojęcia, nie wiem [jakim jestem tatą]. Po prostu próbuję sobie poradzić. Myślę, że jak każdy inny rodzic [...] I chociaż wydaje się, że dzieci nie chcą granic, tak naprawdę ich potrzebują. Jej niepokój, poziom stresu spada, kiedy po prostu rozumie zasady. I to nawet nie są moje zasady, nazywamy je zasadami panującymi w domu - przyznał w odpowiedzi na pytanie, jakim jest ojcem. 

O jakich zasadach mówi aktor? Podkreśla, że to „po prostu normalne, proste rzeczy”: Wie, że musi odkładać brudne talerze do zlewu po jedzeniu, pozbierać ubrania jeśli zostawi je na podłodze, myć zęby - powiedział z rozbrajającą szczerością.

Channing Tatum przyznał także, że nie planował bycia samotnym tatą, wszystkiego uczył się na bieżąco, a pisanie serii „Sparkella” pomogło mu poradzić sobie z całą sytuacją:

Nie planowałem być samotnym tatą, nie było tego w kartach, a przynajmniej w moich planach. I byłem zdenerwowany, bo przecież „ona jest dziewczyną”. Zaplatania warkoczy uczyłem się z YouTube'a. Nie chciałem być tatą, który przywozi ją do szkoły, a ona wygląda jakby spała na ulicy. Więc tak, ta seria książek wzięła się z tego, że zastanawiałam się, jak rozmawiać z małą dziewczynką.

Aktor ujawnił również, że Everly jest fanką Taylor Swift i marzy, aby zobaczyć swoją idolkę na scenie. Jego córka interesuje się również tańcem irlandzkim, dlatego z przyjemnością wozi ją na zajęcia.

Zobacz także:

Kilka zdjęć Channinga i Everly znajdziecie na Instagramie aktora. So cute!