Channing Tatum i Jenna Dewan tworzyli zgrane małżeństwo przez niemal dekadę. Poznali się na planie filmu „Step Up” w 2006 roku. Pobrali się w 2009, a w 2018 wzięli rozwód. Mimo że aktorzy byli ze sobą dość długo i bardzo przeżywali swoje rozstanie, Channingowi udało się odnaleźć szczęście u boku kogoś innego. 42-latek jest teraz chłopakiem Zoë Kravitz, z którą wydaje mu się bardzo układać, co aktorka podkreśla często w wywiadach. Teraz Channing postanowił powrócić na chwilę do przeszłości i opowiedzieć o rozwodzie ze swoją długoletnią partnerką. Sprawdźcie, co powiedział.

Channing Tatum szczerze o bolesnym rozwodzie z Jenną Dewan

„Vanity Fair” opublikowało wideo, w którym gwiazdor „Magic Mike’a” promuje ostatnią część serii filmów – „Ostatni taniec”. Oprócz opowiadania o produkcji, aktor odniósł się także do swojego rozwodu.

Na początku to rozstanie było bardzo straszne, wręcz przerażające – zaczął. – Twoje życie nagle zmienia się o 180 stopni. Cały plan, który miałeś lega w gruzach, a ty myślisz sobie: „O cholera. Co teraz?

Tatum i Dewan sfinalizowali swój rozwód w 2018 roku. Nie podali oni konkretnego powodu. Wygląda na to, że nie stało się nic takiego jak zdrada czy kłamstwa. Para po prostu zdecydowała się pójść w swoje strony. Jednak nie poddała się bez walki. Małżeństwo długo walczyło o swój związek, o czym również wspomniał aktor, jednak oboje wiedzieli już, że się od siebie oddalili. Myślę, że stworzyliśmy sobie pewną historię, gdy byliśmy młodzi i powtarzaliśmy ją sobie. Nie zwracaliśmy uwagi na to, że życie mówi nam, że jesteśmy różni – wyznał 42-latek. Jednak, kiedy jesteście rodzicami, zaczynacie rozumieć te różnice między wami. Inaczej wychowujecie dzieci, inaczej patrzycie na świat i inaczej przez niego idziecie – dodał.

Channing Tatum bał się bycia samotnym ojcem po rozwodzie 

W lutym 2022 roku w magazynie „VMAN” ukazał się wywiad, w którym aktor przyznał, że po rozwodzie martwił się, jak wpłynie on na relację z jego 5-letnią wtedy córką Everly Elizabeth Maiselle Tatum.

Nie wiedziałem, czy będę w stanie nadawać na tych samych falach, co ona. Zwłaszcza teraz, gdy stałem się samotnym ojcem – wyznał. Bałem się podwójnie. Czy będę umiał wykonywać te czynności, które wykonuje matka? – dodał. Później uświadomił sobie jednak, że tym, co powinien zrobić, to wejść w świat swojego dziecka i robić to, co ono chce. Przyznał też, że dzięki przebywaniu z pociechą sam na sam, udało im się stać przyjaciółmi.

Córeczka Channinga i Jenny urodziła się w 2013 roku. Po raz pierwszy aktor pokazał jej twarz w Dzień Ojca 2021 i udostępnił z nią zdjęcie z plaży. Później regularnie już wstawiał fotografie swojej pociechy. Everly Elizabeth jest naprawdę urocza.

 

Zobacz także: