Zoë Kravitz i Channing Tatum należą do naszych ulubionych hollywoodzkich par. Razem wyglądają bardzo hot, mają świetny styl, i – co najważniejsze – promienieją miłością. Poznali się na planie filmu „Pussy Island”, którego reżyserką jest właśnie Zoë. Marzyła o tym, aby obsadzić Channinga w głównej roli. W jednym z wywiadów mówiła, że jest wdzięczna, że dzięki tej produkcji udało jej się poznać swojego ukochanego. Faktycznie miała dobrą intuicję… Teraz ponownie otworzyła się na jego temat i wyjawiła, jak wygląda ich związek oraz co sprawia, że ich więź jest wyjątkowa.

Zoë Kravitz zachwyca się Channingiem Tatumem

W ostatnim wywiadzie dla „GQ” aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o swojej relacji z Tatumem.

Jest niesamowitym człowiekiem. Umie mnie rozśmieszyć. Oboje kochamy sztukę i kochamy o niej rozmawiać. Odkrywamy, dlaczego zajmujemy się tym, czym się zajmujemy – mówiła Kravitz. – Uwielbiamy oglądać razem filmy, a potem o nich rozmawiać i stawiać sobie nowe wyzwania.

Reżyserka zdradziła też, że ich pierwszym filmem, który wspólnie obejrzeli, był „Prawdziwy romans” z 1993 roku, w którym występują między innymi Brad Pitt i Gary Oldman.

Zoë nie mogła nie wspomnieć oczywiście o samym Channingu. Nieważne, czy robi mi herbatę, czy nalewa mi drinka, czy robi cokolwiek innego, naprawdę czuję się przy nim bezpieczna. To jest wspaniałe. Myślę, że jeśli robicie coś takiego wspólnie, to jest to świetny test dla relacji. My wyszliśmy z niego jeszcze silniejsi – dodała.

Brzmi perfekcyjnie, prawda?

Zoë Kravitz zdradza historię, która kryje się za słynnym viralowym zdjęciem, gdy jadą z Channingiem na jednym rowerze BMX

Prawdopodobnie widziałyście i widzieliście sławne zdjęcie aktorów, którzy jadą na jednym, malutkim rowerze BMX. Stało się totalnym viralem i głównym memem lata 2021. Zoë zdecydowała się opowiedzieć historię tego zdjęcia.

Warto podkreślić, że fotografia została zrobiona wtedy, gdy po raz pierwszy para razem wyszła. Aktor szedł ze swoją ukochaną do domu jej współpracownika, zaproponował, że ją podwiezie. Dlaczego? Gwiazda miała na sobie dżinsy, a na dworze był upał… How cute!

Zobacz także:

Bardzo się spociłam, więc zaproponował mi, żebym wsiadła na rower. Powiedział, że mnie podwiezie, a ja mogę się zrelaksować – powiedziała aktorka. Niedługo później zauważyła paparazzich, którzy robili im zdjęcia. Dalszą część historii, a raczej jej rezultat w postaci ikonicznego mema, już znamy.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – związek

Aktorzy są oficjalnie w związku od sierpnia 2021 roku. Tak jak wspomniałyśmy, poznali się na planie „Pussy Island” – debiutanckiego filmu, który reżyseruje Kravitz. Oboje są rozwiedzeni. Zoë z Karlem Glusmanem, a Channing z Jenną Dewan. Pomimo nieco ponad rocznego stażu, para traktuje swój związek bardzo poważnie. Niedawno aktorka powiedziała nawet, że myśli o założeniu rodziny ze swoim wybrankiem. To poważne deklaracje. Myślicie, że zostaną ze sobą już do końca? Tego im życzymy!