Przed Zoë Kravitz zupełnie nowe wyzwanie. 33-letnia aktorka zdecydowała się stworzyć swój własny film. „Pussy Island”, bo taki nosi tytuł, ma być thrillerem, a w roli głównej zobaczymy Channinga Tatuma, który, dzięki temu, że poznali się na planie, został chłopakiem Zoë! Zobaczcie, co mówią o sobie zakochani aktorzy.

Zoë Kravitz o osadzeniu Channinga Tatuma w roli głównej swojego filmu

W najnowszej rozmowie z „WSJ Magazine" Zoë Kravitz opowiedziała o tworzeniu własnego filmu i Channingu Tatumie. Gdy tworzysz coś z ludźmi, staje się to świętą przestrzenią, a kiedy dodatkowo macie to samo spojrzenie na to, co tworzycie, często otwierają się nowe kanały. W pewnym sensie dajesz całego siebie – powiedziała Zoë. – Jestem naprawdę wdzięczna, że ten film sprawił, że Channing pojawił się w moim życiu – dodała.

Aktorka wspomniała również, że miała oko na Channingu od samego początku, gdy tylko pojawił się pomysł wyreżyserowania filmu. Pomimo tego, że Zoë nigdy go nie poznała osobiście i tak chciała, aby to właśnie on w nim zagrał. Może już wtedy było coś na rzeczy? Był jej crushem?

Czułam, nawet zanim go poznałam, że jest feministą i że nie boi się odkrywania tej ciemności, bo on wie, że nią nie jest – wyjaśniła. – Dlatego właśnie ciągnęło mnie do niego i chciałam go poznać. I miałam rację.

Zoë podobało się również to, że jej (już teraz) chłopak nie grał nigdy podobnej roli do tej, w której widziała go w swojej produkcji. Chciałam obsadzić w tej roli kogoś, kto nie grał nigdy czarnego charakteru, ponieważ uważam, że ekscytującym jest oglądanie aktora, który zazwyczaj grał chłopaka z sąsiedztwa, albo obiekt miłosny – wyjaśniła Kravitz.

„Pussy Island” – fabuła

Debiut Zoë Kravitz opowiadać ma o Fridzie – kelnerce z Los Angeles (w tej roli Naomi Ackie) i jej relacji ze Slaterem Kingiem (Channing Tatum), który jest filantropem i potentatem technologicznym. Młoda kelnerka zostaje zaproszona na jego wyspę, która wydaje się być idealna. Piękne widoki, impreza. Jednak na miejscu Frida przeczuwa, że dzieje się coś niedobrego i odkrywa przerażające rzeczy.

„Pussy Island” – data premiery

Zdjęcia miały zacząć się na początku tego roku na wyspie. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:

Channing Tatum o nowym filmie Zoë Kravitz

O Zoë i „Pussy Island” wypowiedział się również partner aktorki – Channing Tatum, który zagra w filmie główną rolę. Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, film był zupełnie inny, niż jest teraz. Jednak motywy przewodnie pozostały te same – zdradził aktor. – Wszystkie zmiany, które zaszły były całkiem „punk rockowe” – dodał.

Channing wyznał też, że bardzo docenia, że Zoë dała mu szansę. To niezwykle intrygujące, gdy ktoś jest ci wstanie dać coś, czego nigdy od nikogo innego nie dostałeś – powiedział o swojej dziewczynie.

Zoë Kravitz i Channing Tatum – związek

Pierwsze plotki o parze pojawiły się już w styczniu 2021 roku, wtedy Kravitz rozwiodła się z Karlem Glusmanem. Wkrótce Zoë i Channing byli już widywani razem. Tatum natomiast, w październiku 2020 roku zakończył swoją relację z Jessie J.

Zoë i Channing tworzą jedną z popularniejszych (ale i stylowych!) par show-biznesu i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Poznali się dzięki temu, że Zoë chciała, aby zagrał rolę w jej filmie, teraz, jak podał informator „Page Six” myśli o dziecku z aktorem. Czekamy na rozwój tego gorącego związku!