Jesteśmy bliscy okrzyknięcia 2018 roku czasem rozstań. Gwiazdy w związkach, uchodzących za idealne, miesiąc po miesiącu łamią nam serce, ogłaszając koniec relacji, które tak bardzo podziwialiśmy. Weźmy ostatnie informacje o rozpadzie związku Gigi Hadid i Zayna, Ariany Grande i Mac Millera czy Emmy Watson i Chorda Overstreeta. Na początku kwietnia przeżywaliśmy informacje o separacji Jenny Dewan i Channinga Tatuma. Aktorska para poznała się na planie filmu Step Up i od razu między nimi zaiskrzyło. W 2009 roku wzięli ślub, a 4 lata później na świat przyszła ich córka Everly. Dlatego tak bardzo byliśmy w szoku, gdy po ponad 10 latach związku zdecydowali się rozstać. Ogłosili to na swoich oficjalnych kontach na Instagramie, gdzie napisali o tym, że wciąż są rodziną i zawsze będą oddanymi i kochającymi rodzicami dla swojej córki, ale obydwoje potrzebują przestrzeni. Zaznaczyli, że nie ma żadnego ukrytego powodu, dla którego podjęli taką decyzję, ale mimo wszystko magazyny plotkarskie rozpisywały się o tym, że Channing zaczął dużo imprezować i flirtować z innymi kobietami. Inne źródła podawały, że ich wypełnione po brzegi grafiki i zobowiązania zawodowe - aktor pracuje równocześnie nad czterema filmami, a Jenna przygotowuje się do zostania producentką - uniemożliwiły im funkcjonowanie jako małżeństwo. 

Emma Watson rozstała się z chłopkiem po 6 miesiącach >>>

W udzielonym wywiadzie dla amerykańskiego wydania Harper’s Bazaar, Jenna opowiedziała, jak wygląda jej życie po rozstaniu z Channingiem i jak radzą sobie z wychowaniem małej Everly. Aktorka wyznała, że wciąż między nimi jest dużo miłości i obydwoje są pozytywnie nastawieni. 

Po prostu się do tego przyzwyczajmy, mamy pozytywną energię i staramy się być jak najlepszymi rodzicami dla Everly, wspieramy się nawzajem. (…) Czuję radość, wolność i podekscytowanie na myśl o nowym rodziale w moim życiu, ale nie mam jednocześnie żadnych oczekiwań. Jestem otwarta i mam w sobie dużo nadziei.

Wygląda więc na to, że Jenna i Channing dobrze znoszą rozstanie, które nie przebiegło w atmosferze skandalu, ale wzajemnego szacunku i miłości. Mimo tego, że wciąż jest nam bardzo przykro z powodu tego, że nie są już razem, możemy się od nich wiele nauczyć. A kto wie, może jeszcze do siebie wrócą?