Jeśli Channing Tatum nie był wcześniej „certyfikowanym Swiftie”, to w tym momencie z pewnością nim jest. W miniony weekend aktor ze swoją 10-letnią córką Everly wybrał się na koncert Taylor Swift, gdzie pokazał się z najbardziej cool strony, jaką może mieć tata.

Channing Tatum z córką na koncercie Taylor Swift

Channing Tatum mógłby ubiegać się o nagrodę dla najlepszego taty roku. Aktor zabrał swoją 10-letnią córkę Everly na koncert Taylor Swift w Los Angeles i bawił się tak, jakby jutra miało nie być. Jeśli chodzi o stylizację, poszedł na całość. Założył samodzielnie ozdobioną koszulką z motywem nawiązującym do utworu „Anti-Hero” ('It's me, hi, I'm the problem, it's me'):

To ja, cześć. Jestem tatusiem, to ja - napisał odręcznie na t-shircie.

Do koszulki dobrał dżinsowe szorty z postrzępionymi nogawkami, a na twarz przykleił kryształki, które ułożył w kształt serca. Cute!

Channing na koncercie bawił się z dziennikarką Gayle King. To właśnie ona udostępniła na Instagramie zdjęcie aktora w przeuroczej stylizacji.

Channing, Ty Słodziaku!

Taką koszulkę założyłby tylko najlepszy tata ever  - czytamy w komentarzach pod postem dziennikarki.

instagram.com/gayleking

Zobacz także:

Channing Tatum o samotnym ojcostwie

Po rozwodzie z Jenną Devan Channing Tatum przejął opiekę nad ich jedyną córką, Everly. Dziewczynka ma obecnie 10 lat. O tym, jak odnajduje się w roli ojca aktor opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów. 

Nie planowałem być samotnym tatą, nie było tego w kartach, a przynajmniej w moich planach. I byłem zdenerwowany, bo przecież „ona jest dziewczyną”. Zaplatania warkoczy uczyłem się z YouTube'a. Nie chciałem być tatą, który przywozi ją do szkoły, a ona wygląda jakby spała na ulicy. Więc tak, ta seria książek wzięła się z tego, że zastanawiałam się, jak rozmawiać z małą dziewczynką - przyznał w programie „Today with Hoda and Jenna”.

W tym samym wywiadzie ujawnił, że Everly jest wielką fanką Taylor Swift i marzy, by pójść na koncert swojej idolki. Jak widać, tata właśnie spełnił jej marzenie. BEST. DAD. EVER.