W marcu zeszłego roku nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że Charlotte Casiraghi, wnuczka księżnej Monako, Grace Kelly oraz jej partner, producent filmowy Dimitri Rassam planują ślub. Na palcu Charlotte pojawił się piękny diamentowy pierścionek zaręczynowy i wiele wskazywało na to, że do zaręczyn doszło podczas wspólnego wypadu pary w austriackie Alpy. Wówczas mówiło się jednak, że do ślubu może dojść jeszcze w lipcu. Na informację, że zakochani powiedzieli sobie „tak”, musieliśmy jednak poczekać nieco dłużej. Ślub odbył się w sobotę 1 czerwca w Monako i miał charakter cywilny. Nie wpłynęło to jednak na ilość gości, gdyż na ceremonii pojawiło się ich około 300, a więc nie była to raczej kameralna uroczystość. Nie mogło oczywiście zabraknąć członków rodziny królewskiej, czyli księcia Alberta II i księżnej Charlene, a także ich dzieci Gabrieli, Jakuba i Karoliny. Oprócz nich pojawili się także przedstawiciele branży filmowej, m.in. przyjaciel pana młodego, producent filmu „Artysta”, Thomas Langmann.

Zobacz także: Nowa kolekcja ślubna H&M wybije Wam z głowy zakup sukienki za kilka tysięcy złotych!

Charlotte Casiraghi wzięła ślub! 

Kiedy pisaliśmy o zaręczynach Charlotte Casiraghi, zastanawialiśmy się również, suknię czyjego projektu mogłaby założyć w dniu swojego ślubu. Wśród naszych typów znalazły się takie marki, jak Chanel, Gucci czy Saint Laurent. I to właśnie ta ostatnia opcja okazała się trafna. Panna młoda miała na sobie projekt dyrektora kreatywnego, Anthony’ego Vaccarello. Była to krótka (ślub cywilny rządzi się w końcu innymi prawami niż kościelny), wykonana z gipury i ozdobiona kryształkami oraz kokardami sukienka. Inspiracją do jej stworzeni stał się kostium, który miała na sobie jej babka, Grace Kelly, kiedy brała również ślub cywilny z księciem Rainierem. Z kolei druga stylizacja panny młodej to także inny z naszych typów, czyli Chanel. Biała satynowa sukienka to piękny ukłon w stronę zmarłego Karla Lagerfelda, gdyż kolekcja haute couture, z której pochodzi, była jego ostatnią.

Zanim 32-letnia wnuczka Grace Kelly poślubiła 38-letniego Rassama, związana była z francuskim aktorem i komikiem Gadem Elmalehem, z którym ma też syna, 4-letniego Raphaëla Elmaleha. Para spotykała się trzy lata i ostatecznie zakończyła związek jesienią 2016 roku. Po rozstaniu z Elmahelem Cairaghi postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. I niestety, od razu pojawiły się problemy, bowiem nowy wybranek Charlotte - francuski producent libańskiego pochodzenia Dimitri Rassam, wówczas jeszcze oficjalnie związany był z rosyjską modelką Mashą Novoselovą, matką jego córki Daryi. To jednak nie stanęło na przeszkodzie, by Charlotte i Dimitri rozwijali swoją znajomość, która właśnie weszła na kolejny level. 

Zobacz także: Zoë Kravitz wzięła sekretny ślub! Kim jest jej mąż?