Tak! To prawda! Już za parę dni będziemy mogły i mogli pojechać do Anglii i zaszyć się w uroczym domku inspirowanym tym, w którym mieszkała Iris (czyli Kate Winslet) w „Holiday”. Zdecydowanie potrzeba nam teraz takiej wiadomości, która osłodziłaby trochę informację o tym, że druga część naszego ukochanego filmu jednak nie powstanie. Ta zdecydowanie do takich należy. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii oraz przeczytajcie wszystko, co wiemy o domku i za ile można go wynająć.

Domek z „Holiday” można wynająć na Airbnb

Nieruchomość należy do pary – Jona Bromleya i jego żony Cressidy. Kupili oni ją w 2019 roku, kompletnie nie zdając sobie sprawy z jej potencjału. Nie widzieli w niej też podobieństwa do domu Iris z „Holiday” aż do momentu, gdy inni ludzie nie zaczęli robić zdjęć z zewnątrz. I wtedy stwierdzili, że warto z tego skorzystać. I słusznie!

Domek znajduje się w Holmbury Saint Mary w Surrey. Na razie dostępny będzie jedynie na weekendy i w ferie zimowe. Właściciele mieszkają w tym miejscu, jednak sądzimy, że nie na długo. Chętnych nie będzie brakować. A to na przykład dlatego, że pobyty w święta, sylwestra i lato 2023 są już zarezerwowane!

Uroczy domek składa się z aż trzech sypialni i pomieści piątkę gości. Dlatego idealny będzie na wypad ze znajomymi, ale także i w parze. A jeśli jesteście jak Amanda z „Holiday”, czyli macie już wszystkiego dość i chcecie po prostu odpocząć, śmiało możecie pojechać też same. Nic nie obiecujemy, ale zawsze jest szansa, że do waszych drzwi zapuka jakiś przystojniak niczym Jude Law…

Ten uroczy, przytulny domek został zainspirowany Rosehill Cottage z hollywoodzkiego hitu „Holiday” – czytamy w opisie nieruchomości. To z pewnością wyjątkowe i spokojne miejsce na pobyt. UWGA to NIE jest prawdziwy domek z filmu – zaznaczają właściciele. Nieruchomość to także miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, trawnik i ogród otoczony żywopłotami i drzewami. Honeysuckle Cottage zachowało wiele oryginalnych elementów takich jak drewniane belki, kominek Inglenook, palniki – brzmi dalsza część opisu.

Do dyspozycji mamy dwie sypialnie dwuosobowe i jedną pojedynczą, łazienkę z prysznicem i dwie toalety oraz pomieszczenie gospodarcze. Brzmi dobrze prawda? Dodatkiem są też widoki, które rozpościerają się na wzgórza Surrey. Dokładnie tak samo, jak w „Holiday”!

Zobacz także:

Jeśli chcecie sobie sprawić przyjemność i pomieszkać niczym Iris czy Amanda, to będziecie musieli liczyć się z kosztem 295 funtów za noc, czyli około 1550 złotych. Skusicie się?