Cher i Alexander „A.E.” Edwards jednak nie mogą bez siebie żyć. Wszystko wskazuje na to, że para po kilku miesiącach przerwy postanowiła dać sobie drugą szansę. Poznajcie szczegóły.

Cher i Alexander „A.E.” Edwards – historia związku

Cher i Alexander Edwards poznali się na początku 2022 roku, ale ich relacji dowiedzieliśmy się wiele miesięcy później, w październiku. Ich związek wywołał sporo kontrowersji. Media i Internauci od razu zwrócili uwagę na dzielącą zakochanych różnicę wieku, która wydawała się wręcz przepaścią. Jednak, jak twierdzili sami zainteresowani „miłość nie zna matematyki”, dlatego starali się nie przejmować negatywnymi komentarzami, które docierały do nich z każdej strony. Wyglądali na naprawdę zauroczonych sobą nawzajem, a wokalistka pisała w sieci, że całują się, jak nastolatkowie.  

Na początku 2023 roku, za sprawą zdjęć opublikowanych na Twitterze przez artystkę, zaczęto spekulować, że para zaręczyła się. Obserwatorzy zauważyli bowiem na palcu Cher pierścionek z ogromnym diamentem, jednak sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji. W marcu Cher i Alexandra sfotografowano na pokazie Valentino, który odbył się 12 marca 2023 w Los Angeles. Para czule się obejmowała i nic nie wskazywało na to, by mieli kryzys w związku, jednak już w maju okazało, że relacja prawdopodobnie dobiegła końca.

Niedługo później „Daily Mail”, powołując się na informatora z otoczenia pary poinformował, że Cher wciąż zależy na byłym partnerze. Źródło serwisu zaznaczyło również, że bliscy gwiazdy nie byliby zaskoczeni, gdyby dali sobie kolejną szansę.

Cher i Alexander „A.E.” Edwards wrócili do siebie

No i stało się. W miniony weekend Cher i Alexander „A.E.” Edwards zostali sfotografowani podczas romantycznej randki. Para wybrała się do restauracji w Beverly Hills, gdzie zjadła kolację, a po spotkaniu opuściła ją trzymając się za ręce. Zakochani wsiedli do jednego samochodu, a gdy Cher wchodziła do jego wnętrza pojazdu, partner położył jej dłoń na plecach.

Cher i Alexander „A.E.” Edwards na randkę wybrali czarne total looki. Ona miała na sobie spodnie typu flare z białą lamówką i pasującą do nich marynarkę, a całość uzupełniła butami z kwadratowym noskiem. Look dopełnił delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Jej chłopak miał na sobie puchową kurtkę, skórzane spodnie i ciężkie buty. Chic. 

Jak widzicie, wiek to tylko liczba, a Cher i Alexander „A.E.” Edwards nie są jedyną parą ze świata show-biznesu, w której to on jest młodszy:

Zobacz także: