Mniej więcej trzy tygodnie temu internet obiegły wspólne zdjęcia Cher i Alexandra „A.E.” Edwardsa. Okazało się, że wokalistka i producent są w związku. Nie obyło się bez kontrowersji, ponieważ Cher jest starsza od swojego ukochanego o 40 lat. Jednak, jak twierdzą sami zakochani „miłość nie zna matematyki”, dlatego starają się nie przejmować negatywnymi komentarzami na swój temat. Najważniejsze jest w końcu to, aby oboje byli ze sobą szczęśliwi. I ten warunek został spełniony! Piosenkarka rozpływa się wręcz nad swoim chłopakiem i zdradza fankom oraz fanom, jak wygląda ich relacja. Do tego napisała, że całują się, jak nastolatkowie! Zobaczcie, jak rozwija się ten nieoczywisty związek.

Cher zachwyca się swoim nowym chłopakiem i opowiada, jak wygląda ich relacja

76-letnia wokalistka bez wątpienia jest teraz szczęśliwa. A to za sprawą Alexandra Edwardsa, swojego nowego chłopaka. Parę dni temu autorka hitu „Believe” opublikowała zdjęcie ukochanego na Twitterze z podpisem: A.E. Hanging Out. Związek piosenkarki i producenta budzi wiele emocji i pytań, dlatego Cher postanowiła nieco wprowadzić fanów i fanki w to, jak wygląda jej relacja z Alexandrem.

Artystka ponownie postanowiła odnieść się do 40-letniej różnicy wieku. On ma 36 lat, ale postanowił się za mną uganiać i spotkaliśmy się gdzieś pośrodku – napisała Cher. On jest tym konsekwentnym, ja jestem tą płochliwą. Kochamy się… Kobiety, nigdy się nie poddawajcie – zakończyła. Dodała również, że wszystko zmieniło się dla niej po „magicznej podróży do Paryża”.

Cher została również zapytana o cechę, którą najbardziej lubi w swoim partnerze. Piosenkarka nie dała rady wymienić tylko jednej. Jest miły, inteligentny, przezabawny… i całujemy się, jak nastolatkowie – napisała.

Jedna z fanek stwierdziła też, że Edwards jest bardzo przystojny. Piosenkarka odpisała, że nie patrzy na niego w ten sposób. On nie jest swoimi tatuażami czy kolorem włosów. Kocham go, ponieważ się nie bał – odpowiedziała.

Cher o różnicy wieku pomiędzy nią a Alexandrem Edwardsem

Mimo że wokalistka zapewnia, że razem z Alexandrem są idealnie dopasowani, przyznała jednak, że różnica wieku nie jest czymś, co sobie wymarzyła. Czy chciałabym być młodsza? No raczej! – napisała.

Jeden z fanów napisał Cher, że jest zaniepokojony i nie jest pewny intencji producenta. Piosenkarka odniosła się w odpowiedzi do tematu podejmowania wyborów. Jak wszyscy wiemy… nie urodziłam się niedawno. Wiem na pewno, że nie ma tu żadnej gwarancji. Za każdym razem, gdy dokonujesz wyboru, próbujesz. Ja zawsze próbowałam… Taka już jestem – odpowiedziała.

Zobacz także:

Trzymamy kciuki za pozytywny rozwój relacji Cher!