Glazed donut to jeden z najsilniejszych trendów urodowych ostatnich miesięcy. Hailey Bieber, dzięki której stał się popularny, lansuje efekt lukrowanego pączka zarówno na skórze, jak i na paznokciach. Zdjęcia z glazed donut nails w roli głównej, a także wideo z tutorialami zyskały status viralu. Latem mówili (i pisali) o nich wszyscy, przez kilka tygodni robiły furorę w mediach społecznościowych. Ostatnio powstała nowa wersja hitowego manicure. Jest idealna na sezon jesień-zima 2022/2023. 

Modne paznokcie 2022: chocolate glazed donut nails, czyli nowa wersja hitowego manicure Hailey Bieber

Hailey Bieber znów inspiruje. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, a prywatnie żona Justina Biebera opublikowała wideo na TikToku, na którym pokazała swój manicure z efektem pączka z lukrem i... polewą czekoladową. Nowa – utrzymana w odcieniach brązu, a dzięki temu idealna na jesień wersja glazed donut nails zachwyciła (nie tylko) użytkowników i użytkowniczki popularnej aplikacji. Zobaczcie:

@haileybieber I know we’re tired of my constant color switch up but… the chocolate glazed donut nails are really hitting for me for fall @zolaganzorigt original sound - jex

Hailey Bieber współpracuje z profesjonalną manicurzystką Zolą Ganzorigt. I to właśnie ona odpowiada za viralowe stylizacje paznokci. W przypadku chocolate glazed donut nails profesjonalistka użyła lakieru do paznokci w odcieniu karmelowego brązu. Na wierzch nałożyła natomiast opalizujący top, który nadał pożądany efekt lukru, a do tego sprawił, że użyty wcześniej kolor stał się wielowymiarowy. 

Modne paznokcie 2022: glazed donut nails i inne trendy

Glazed donut nails (w wersji z czekoladą albo bez) to niekwestionowany hit sezonu jesień-zima 2022/2023. W trendach jest również french. Szczególnie hot jest teraz emo wariacja na temat klasycznego manicure. Jeśli chodzi o modne kolory paznokci, warto wspomnieć o ciepłym i głębokim brązie, oliwkowej zieleni oraz różnych odcieniach czerwieni, na czele z tą soczystą i inspirowaną czerwonym winem. Na uwagę zasługują również lakiery z metalicznym wykończeniem.