Wczoraj odbyła się gala Daily Front Row Fashion Awards. Pośród wielu gwiazd takich jak Meghann Fahy, Keanu Reeves, Gwyneth Paltrow czy Alessandra Ambrosio, pojawiła się również jedna z nowych par w show-biznesie, która budzi masę pozytywnych emocji  – Chris Appleton i Lukas Gage. Niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że aktor i fryzjer zaręczyli się! Ich miłość kwitnie. Zobaczcie, jak prezentowali się na ściance.

Chris Appleton i Lukas Gage razem na czerwonym dywanie

39-latek i 27-latek zachwycili na modowej gali. Razem wyglądali naprawdę przepięknie. Ubrani byli niezwykle elegancko i stylowo. Dodatkowo ich stylizacje kontrastowały ze sobą, bo były utrzymane w klimacie black & white.

Lukas był tą ciemniejszą połową duetu. Na sobie miał czarną marynarkę i spodnie do kompletu. Postawił też na eleganckie buty. Jego ukochany natomiast ubrany był cały na biało. Jego super cool stylizacja składała się z marynarki i luźnych spodni. W przeciwieństwie do swojego narzeczonego stylista fryzur postawił na ciężkie, wiązane buty. Zobaczcie!

 fot. Monica Schipper / Getty Images

Musimy przyznać, że jesteśmy wielkimi fankami tej pary. Uważamy, że razem wyglądają przeuroczo. W naszej galerii na dole artykułu znajdziecie jeszcze jedno słodkie zdjęcie ukochanych! Widać, że się kochają.

Chris Appleton i Lukas Gage – zaręczyny

Na początku kwietnia media doniosły, że Lukas i Chris zaręczyli się! Sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Wypowiedziały się za to źródła z ich bliskiego otoczenia.

Nie ogłosili tego jeszcze oficjalnie, ale powiedzieli swoim przyjaciołom, że zaręczyli się – zdradził informator portalowi Us Weekly – Ich zaręczyny nastąpiły zanim jeszcze mieli pierścionki. Dopiero później poszli je razem wybrać - dodał.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej cudownej wiadomości. Być może już niedługo gwiazdor „Białego Lotosu” i „You” oraz stylista fryzur Kim Kardashian staną na ślubnym kobiercu! Trzymamy kciuki, żeby im się układało.

Zobacz także: