O związku Lukasa Gage’a i Chrisa Appletona nie wiemy za wiele. Są bardzo świeżą parą, która dopiero co się „ujawniła”. Bardzo szybko doszła do nas kolejna informacja o ich statusie. Gwiazdor „You” i „Białego Lotosu” oraz stylista fryzur gwiazd zaręczyli się! Zobaczcie, jak przebiegało to szalenie romantyczne wydarzenie. Gratulujemy!

Lukas Gage i Chris Appleton zaręczyli się

Media zza oceanu donoszą, że aktor znany z produkcji takich jak „Biały Lotos” czy „Ty” i stylista fryzur gwiazd zaręczyli się! Para potwierdziła swój związek niecały miesiąc temu, dlatego wiadomość o zaręczynach jest dość niespodziewana. Informacja nie jest co prawda oficjalna, ale według zagranicznych źródeł Lukas i Chris już podzielili się szczęśliwą nowiną ze znajomymi.

Nie ogłosili tego jeszcze oficjalnie, ale powiedzieli swoim przyjaciołom, że zaręczyli się – zdradziło źródło portalowi Us Weekly – Ich zaręczyny nastąpiły zanim jeszcze mieli pierścionki. Dopiero później poszli je razem wybrać - dodało.

Informator wyjawił również, że bliscy 27-latka i 39-latka uważają, że są świetną parą. Mimo że ich relacja rozwinęła się bardzo szybko, to wszyscy dookoła nich są podekscytowani ich związkiem – powiedział.

Czekamy zatem na oficjalne ogłoszenie tej wspaniałej wiadomości!

Lukas Gage i Chris Appleton – związek

20 lutego na Instagramie Chrisa i Lukasa pojawiły się posty z trzema zdjęciami, na których pozują razem. Wszyscy od razu domyślili się, że tę dwójkę łączy coś więcej. Jednak na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać jeszcze miesiąc. Dopiero 15 marca fryzjer gwiazd potwierdził, że spotyka się z 27-letnim aktorem.

Jestem bardzo szczęśliwy – powiedział w „The Drew Barrymore Show” – Bardzo zakochany. Czuję wdzięczność za to, że mogę dzielić swój czas z kimś bardzo wyjątkowym.

Appleton rozpływał się nad swoim już narzeczonym. Mówił, że ich miłość jest niezwykła i że są niesamowicie ze sobą połączeni. W zeszłym miesiącu para zaliczyła debiut na czerwonym dywanie podczas eventu „Vanity Fair”. Teraz przyszedł czas na zaręczyny.

Zobacz także:

Trzeba przyznać, że ich relacja rozwija się w bardzo szybkim tempie. A może są razem już od dłuższego czasu, tylko nie dzielili się tym z fankami i fanami? W każdym razie życzymy im szczęścia i jeszcze więcej miłości. Razem wyglądają przepięknie i super hot. Zobaczcie zdjęcia zakochanych w naszej galerii.