Barbara Palvin i Dylan Sprouse to jedna z najbardziej cool par w show-biznesie. Są razem od około pięciu lat (co ciekawe, poznali się przez Instagram – aktor wysłał modelce DM-a) i wszystko wskazuje na to, że postanowili wprowadzić swój związek na, nazwijmy to, wyższy poziom. Popularne serwisy show-biznesowe zza oceanu poinformowały, że gwiazdy zaręczyły się. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Barbara Palvin i Dylan Sprouse zaręczyli się 

Przypomnijmy, że na początku miesiąca Barbara Palvin i Dylan Sprouse pojawili się na Mammoth Film Festival. Podczas wydarzenia spostrzegawcze fanki oraz spostrzegawczy fani zauważyli spektakularny pierścionek na TYM palcu popularnej modelki, co – oczywiście – wywołało lawinę spekulacji. Główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali krążących w mediach plotek o zaręczynach. Natomiast w ubiegły wtorek (21 marca) osoba z ich bliskiego otoczenia potwierdziła te doniesienia. Informator serwisu „Entertainment Tonight” przyznał, że pokazali pierścionek zaręczynowy bliskim. Co więcej, są naprawdę szczęśliwi i bardzo w sobie zakochani. 

Dylan i Barbara są zaręczeni – ujawnił informator „Entertainment Tonight”. – Pokazali jej pierścionek ludziom, są przepełnieni radością. Od początku są w sobie bardzo zakochani, ale teraz są jeszcze szczęśliwsi. Nie mogą doczekać się rozpoczęcia nowego rozdziału.

Niestety nie wiadomo, kiedy i gdzie Dylan Sprouse oświadczył się Barbarze Palvin

Barbara Palvin i Dylan Sprouse planują ślub?

W związku z tym pozostaje pytanie, czy Barbara Palvin i Dylan Sprouse planują ślub w najbliższym czasie? Jak zdradził informator „ET”, nie mogą doczekać się tego, co przyniesie przyszłość. Natomiast szczegóły związane z organizacją ewentualnej ceremonii nie zostały ujawnione. Jeśli się to zmieni, a para opowie o swoich planach, na pewno was o tym poinformujemy.