Plotki o tym, że gwiazda disneyowskiego hitu „High School Musical i sportowiec Major League Baseball spotykają się ze sobą, zaczęły krążyć w listopadzie 2020 roku, kiedy zauważono ich trzymających się za ręce w Los Angeles. W lutym następnego roku w walentynki zakochani oficjalnie ogłosili swój romans na Instagramie.

 To ty, to ja, to my – tymi słowami aktorka podpisała zdjęcie, na którym całuje się z wziętym sportowcem.  Tucker w odpowiedzi udostępnił post z sugestywnym podpisem „Happy V day”.

Na czerwonym dywanie jako para zadebiutowali podczas gali otwierającej AFI Fest w listopadzie 2021 r., na uroczystej premierze filmu, w którym zagrała Vanessa, „Tick, Tick… Boom!”. Oboje wyglądali olśniewająco.

Vanessa Hudgens i Cole Tucker są zaręczeni

Teraz TMZ Sports donosi, że ich związek wszedł na nowy poziom. Jak dowiedzieli się dziennikarze, Vanessa Hudgens i Cole Tuckes są zaręczeni. 26-letnii bejsbolista oświadczył się 34-letniej aktorce pod koniec 2022 roku.

W listopadzie para cieszyła się romantycznymi wakacjami w Paryżu w listopadzie. Czy to właśnie w mieście miłości powiedzieli sobie „tak”? Na ten moment nie wiadomo – para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie „zmiany statusu” swojej relacji. Widać jednak, że ich uczucie kwitnie, napełniając tę dwójkę szczęściem.

Zatrzymam świat i stopię się z tobą – zaledwie z zeszłym tygodniu Hudgens podzieliła się tym wyznaniem, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym w tańcu.

Przypomnijmy: aktorka, która na koncie ma role m.in. w filmach „Zamiana z księżniczką” i „Spring Breakers”, wcześniej związana była przez długi cza z Austinem Butlerem. Nominowany niedawno do Oscara odtwórca roli króla rock’n’rolla w przeboju Baza Luhramana „Elvis” podziękował swojej byłej dziewczynie za to, że namówiła go, by przyjął rolę. Gest Butlera odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. W końcu niewiele par (zwłaszcza w show-biznesie) potrafi rozstać się z klasą i utrzymywać przyjacielskie stosunki, a niewątpliwie tak jest w tym przypadku.