Vanessa Hudgens potwierdziła na Instagramie nowy związek. 32-letnia ktorka, znana przede wszystkim z disnejowskiego hitu High School Musical, a także komedii romantycznych Netflixa Zamiana z księżniczką, w Walentynki opublikowała zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym i podpisała je: „To ty, to ja, to my”. Wybrankiem aktorki jest 24-letni baseballista, zawodnik Pittsburgh Pirates – Cole Tucker. Sportowiec nie pozostał jej dłużny i także pochwalił się swoim followersom zdjęciem z Vanessą.

Vanessa Hudgens jest w nowym związku! Z kim spotykała się wcześniej?

Jeszcze do niedawna Vanessa Hudgens łączono z koszykarzem, Kyle'em Kuzmą, a przed nim przez 8 lat związana była z aktorem Austinem Butlerem. Para chętnie dzieliła się swoim związkiem w mediach i nie ukrywała swojego uczucia. Informacje o kryzysie w ich relacji, a ostatecznie o rozstaniu pojawiły się jesienią 2020 roku. - Wydaje mi się, że koniec końców chodzi o to, żeby mieć podobne wartości i chcieć tych samych rzeczy. Naprawdę nie jestem wybredna. Wiem, czego chcę i jeśli pojawi się ktoś, kto może mi to zaoferować, to nie ma znaczenia, czy jest osobą publiczną – jeśli jednak miałabym wybierać, wolałabym, żeby nie był. Zobaczymy, zobaczymy… - mówiła w wywiadzie dla Entertainment Tonight niedługo po zerwaniu z Butlerem.

Vanessa i Austin poznali się w 2005 roku, kiedy aktorka związana była jeszcze z Zackiem Efronem. Z tym z kolei tworzyła jedną z najpopularniejszych par w Hollywood przez pięć lat, a ich uczucie narodziło się na planie produkcji High School Musical. O tym, że ich uczucie wygasło dowiedzieliśmy się w 2010 roku, a od 2011 zaczęliśmy widywać Hudgens w towarzystwie Butlera, z którym wcześniej się przyjaźniła.