Vanessa Hudgens potwierdziła na Instagramie nowy związek. 32-letnia ktorka, znana przede wszystkim z disnejowskiego hitu High School Musical, a także komedii romantycznych Netflixa Zamiana z księżniczką, w Walentynki opublikowała zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym i podpisała je: „To ty, to ja, to my”. Wybrankiem aktorki jest 24-letni baseballista, zawodnik Pittsburgh Pirates – Cole Tucker. Sportowiec nie pozostał jej dłużny i także pochwalił się swoim followersom zdjęciem z Vanessą.

Vanessa Hudgens jest w nowym związku! Z kim spotykała się wcześniej?

Jeszcze do niedawna Vanessa Hudgens łączono z koszykarzem, Kyle'em Kuzmą, a przed nim przez 8 lat związana była z aktorem Austinem Butlerem. Para chętnie dzieliła się swoim związkiem w mediach i nie ukrywała swojego uczucia. Informacje o kryzysie w ich relacji, a ostatecznie o rozstaniu pojawiły się jesienią 2020 roku. - Wydaje mi się, że koniec końców chodzi o to, żeby mieć podobne wartości i chcieć tych samych rzeczy. Naprawdę nie jestem wybredna. Wiem, czego chcę i jeśli pojawi się ktoś, kto może mi to zaoferować, to nie ma znaczenia, czy jest osobą publiczną – jeśli jednak miałabym wybierać, wolałabym, żeby nie był. Zobaczymy, zobaczymy… - mówiła w wywiadzie dla Entertainment Tonight niedługo po zerwaniu z Butlerem.

Vanessa i Austin poznali się w 2005 roku, kiedy aktorka związana była jeszcze z Zackiem Efronem. Z tym z kolei tworzyła jedną z najpopularniejszych par w Hollywood przez pięć lat, a ich uczucie narodziło się na planie produkcji High School Musical. O tym, że ich uczucie wygasło dowiedzieliśmy się w 2010 roku, a od 2011 zaczęliśmy widywać Hudgens w towarzystwie Butlera, z którym wcześniej się przyjaźniła.

Vanessa i Cole Tucker - historia związku

Vanessa gościła niedawno w programie Drew Barrymore, czyli  The Drew Barrymore Show, w którym opowiedziała, jak zaczęła się jej historia miłosna z Colem. Ponieważ stało się tak, że została singielką w czasie kwarantanny, postanowiła skorzystać z aplikacji randkowej. Szybko jednak z niej zrezygnowała. Jednak jej życie online wciąż kwitło. Chociażby przyjaciółka zaprosiła ją do grupy medytacyjnej na Zoomie. Tam poznała się Tuckerem. Drew zapytała, kto wykonał pierwszy ruch. Vanessa bez wahania przyznała, że zrobiła go ona.

Jeśli czegoś chcę, robię to, nie mam problemu ze zrobieniem pierwszego kroku. Uważam, że nie ma na co czekać w takich sytuacjach. 

Vanessa postanowiła więc napisać prywatną wiadomość do chłopaka, który jej się spodobał. Zaczęła od: Hej, miło było cię poznać. Nie zdradziła jednak Drew, jak dalej potoczyła się konwersacja, ale najważniejsze, że udało się i teraz Vanessa i Cole są razem.