AKTUALIZACJA 18.11.2020: Vanessa Hudgens i Austin Butler zaskoczyli wszystkich, rozstając się na początku tego roku po prawie 9 latach związku. Byli jedną z najbardziej dobranych par w show-biznesie i wszyscy czekali na to, aż się zaręczą. Niestety aktorska para postanowiła zakończyć związek. Obydwoje (do tej pory) milczeli na ten temat, ponieważ chronią swoją prywatność i mimo tego, że są osobami publicznymi, zachowują duży dystans. Vanessa Hudgens po raz pierwszy od rozstania wypowiedziała się na temat swojego życia uczuciowego. Aktorka, która niedawno zagrała w 2. części hitu Netflixa, Zamiana z księżniczką 2 (premiera już jutro), otworzyła się na temat związków w rozmowie z serwisem Entertainment Tonight„Wydaje mi się, że na koniec dnia chodzi o to, żeby mieć podobne wartości i chcieć tych samych rzeczy. Naprawdę nie jestem wybredna. Wiem, czego chcę i jeśli pojawi się ktoś, kto może mi to zaoferować, to nie ma znaczenia, czy jest osobą publiczną – jeśli jednak miałabym wybierać, wolałabym, żeby nie był. Zobaczymy, zobaczymy…”, wyznała Vanessa Hudgens. 31-latka ujawniła również, że nie spotykała się z nikim od rozstania z Austinem Butlerem, tym samym dementując spekulacje o domniemanych nowych partnerach. Niedawno łączono ją chociażby z koszykarzem, Kylem Kuzmą. 

Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Vanessa Hudgens i Austin Butler, którzy stanowili wzór do naśladowania w Hollywood i jedną z najpiękniejszych par, nie są już razem. Aktorska para postanowiła zakończyć (na pozór idealny) związek po prawie 9 latach. Poznali się w 2005 roku, ale aktorka spotykała się wtedy z Zackiem Efronem, a z Austinem przyjaźniła. Romantyczne uczucie połączyło ich w okolicach 2011 roku. Wyglądało tak, jakby byli dla siebie stworzeni. Niestety, jak donosi zagraniczny serwis Us Weekly oraz tajemniczy informator: Vanessa i Austin oficjalnie zerwali. Vanessa mówi o rozstaniu swoim najbliższym”. Rzeczywiście, w ostatnim czasie nie opublikowali wspólnego zdjęcia na swoich Instagramach, które wcześniej pojawiały się regularnie. 

Vanessa Hudgens i Austin Butler zaręczeni?! >>>

Vanessa Hudgens i Austin Butler nie są już razem. Para rozstała się po 8 latach związku

Vanessa i Austin nie tylko publikowali romantyczne zdjęcia na Instagramie, ale to, ile trwał ich związek, pokazywało, że łączy ich prawdziwe uczucie. Wokół nich nigdy nie było żadnych kontrowersji, para wspierała się, kibicując sobie podczas aktorskich wyzwań i nowych projektów. W 2018 roku aktorka powiedziała w wywiadzie dla Women’s Health, że obydwoje szanują się, ufają sobie i nawzajem się podziwiają: „Teraz to jest takie solidne, ponieważ czuję się niezależna jako kobieta. Jestem bardzo samodzielna, ale miło mieć swojego najlepszego przyjaciela, z którym dzielę zarówno swoje zwycięstwa, jak i porażki”. Przyczyna rozpadu związku Vanessy Hudgens i Austina Butlera nie jest znana. Czekamy na ich oficjalne oświadczenie.