Aniołki Victoria’s Secret to elitarna grupa modelek, współpracujących z amerykańską marką. Do tego grona należą między innymi Elsa Hosk, Romee Strijd, czy Taylor Hill. Tytuł Aniołka VS wiążę się nie tylko ze sławą oraz ogromnymi możliwościami zawodowymi, ale także ciężkimi treningami i restrykcyjną dietą – mimo to, modelki z całego świata marzą o tym, żeby znaleźć się w tej wyjątkowej grupie. Victoria’s Secret w marcu ogłosiła, że szeregi marki zasili Barbara Palvin, która „wskoczy” na miejsce top modelki – Adriany Limy. Fani VS dość entuzjastycznie podeszli do informacji płynących zza oceanu. Docenili bowiem, że amerykańska marka zdecydowała się na stałą współpracę z… modelką plus size!

Barbarę Palvin za ponadwymiarową modelkę Victoria’s Secret uznał administrator grupy na Facebooku, Superficial Doll, która zajmuje się show biznesem oraz modelingiem. Post opublikowany przez administratora społeczności wywołał prawdziwą lawinę komentarzy! Część internautów przyznało, że Barbara Palvin rzeczywiście jest modelką plus size. Większość natomiast oburzyła się tym, że dziewczyna o standardowych rozmiarach została uznana za „grubszą”.

Victoria’s Secret ma nowego Aniołka! To 29-letnia Alexina Graham >>>

Barbara Palvin została uznana za pierwszą modelką plus size, współpracującą z Victoria’s Secret!

Nie mamy nic przeciwko modelkom plus size – uważamy, że piękno nie ma jednego (w szczególności małego) rozmiaru. Ale porównywanie Barbary Palvin do tych nieco „większych” modelek, to już lekka przesada. Najpopularniejsze modelki plus size na świecie noszą zwykle rozmiary 48 (między innymi Ashley Graham), a nawet większe! Spójrzmy natomiast na wymiary Barbary Palvin. 25-letnia modelka ma 175 centymetrów wzrostu i waży 55 kilogramów, a rozmiar, który nosi na co dzień, to standardowe 36/38. Okazuje się, że Barbara Palvin już kilka lat temu została uznana za ponadwymiarową modelkę. Węgierka miała problemy z akceptacją swojego ciała – sama jednak przyznała, że nie uważa się za osobę otyłą. Pokochała swoje ciało, zrozumiała, że nie pewnych rzeczy nie uda jej się zmienić i to właśnie wtedy, gdy poczuła się dobrze z samą sobą, zaczęła osiągać największe zawodowe sukcesy.  

To już kolejna kontrowersyjna sprawa z udziałem Victoria's Secret. Marka nie komentuje natomiast wymiarów Barbary Palvin. Cała sytuacja jest jednak dość niepokojąca - dotyka nie tylko samą modelkę, ale również zwyczajne dziewczyny, które w dzisiejszych czasach często borykają się z zaburzeniami odżywiania i mają problemy z akceptacją własnej sylwetki.

Dylan Sprouse i Barbara Palvin w pierwszej wspólnej (bardzo seksownej) sesji! Zdradzili, jak się poznali >>>