Jesienna odsłona programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozkręca się na dobre. Za nami cztery odcinki show, podczas których uczestnicy już nie raz wprawili jury i widzów w zachwyt swoimi imponującymi metamorfozami. Powoli poznajemy też faworytów piętnastej edycji. Po jednym zwycięstwie na swoim koncie mają już kolejno Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Chris Cugowski oraz Katarzyna Łaska. Czy po piątym odcinku ktoś z nich wyraźnie wysunie się na pozycję lidera? To bardzo możliwe!

Chris Cugowski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Czarnym koniem wyścigu o główną nagrodę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”, czyli czek o wartości 100 tysięcy złotych, który można przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny, stał się Krzysztof Cugowski Junior. Syn lidera kultowego zespołu Budka Suflera nie miał jednak do tej pory ułatwionego zadania. Jak na razie producenci show nie obsadzali go bowiem „po warunkach”.  Aktor znany z roli w bijącym rekordy popularności serialu „Bridgertonowie” już dwukrotnie musiał wcielić się w żeńskie postacie: Ritę Orę oraz Kelly Clarkson.

Jak na razie największe uznanie jurorów zyskała jego metamorfoza w wokalistę legendarnej grupy Guns N’ Roses, czyli Axla Rose'a, dzięki której wygrał trzeci odcinek programu.

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin

W kolejnym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” Chris Cugowski ponownie miał okazję udowodnić, że odziedziczył po swoim sławnym ojcu rockową energię. Wcielił się bowiem w wokalistę włoskiego zespołu Maneskin, który wygrał tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Jako przystojny i piekielnie zdolny Damiano David wykonał hit „Zitti e buoni”.

Klimat oddałeś w 100%! Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem Chris, bo po Guns N’ Roses to jest dla mnie Twój najlepszy występ! - pochwalił Michał Wiśniewski. - To jest utwór taki trochę dedykowany starszemu pokoleniu, żeby pozwolili młodym tworzyć i zostawili ich w spokoju. To jest mocne przesłanie tego utworu i ja się z nim totalnie zgadzam - dodał Gromee.
 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w ten piątek, 8 października, o godzinie 20:05 w Polsacie. Fragment występu Chrisa Cugowskiego w roli Damiano Davida możecie obejrzeć przedpremierowo u nas już teraz.