Chris Cugowski to jedno z największych objawień piętnastego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O najmłodszym synu wokalisty zespołu Budka Suflera do tej pory mówiło się w mediach głównie w kontekście jego roli w bijącym rekordy popularności serialu Netflixa pt. „Bridgertonowie”. Teraz okazało się, że Krzysztof Cugowski Junior nie tylko potrafi grać, ale podobnie jak jego przyrodni bracia, Piotr i Wojciech Cugowscy, odziedziczył po swoim sławnym ojcu talent muzyczny.

Syn Krzysztofa Cugowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”

Swoją przygodę w rozrywkowym show Polsatu Chris rozpoczął od wcielenia się w Kamila Bednarka. Choć jego występ z utworem „Bądź przy mnie” niezbyt przypadł do gustu jury, to internauci stanęli w jego obronie. 

Fajny występ. Nie zasłużył na ostatnie miejsce - czytamy w komentarzach pod występem Chrisa na YouTube. - Moim zdaniem te oceny przesadzone, było naprawdę dobrze. Czasem nawet słyszałem Kamila, brawo - dodaje inny fan programu.

W drugim odcinku otrzymał jego trudniejsze zadanie. Musiał się bowiem wcielić w postać kobiecą. Jako Rita Ora wykonał na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” taneczny przebój „Ritual”. Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Gromee tym razem także nie przyznali mu zbyt wielu punktów. Widzowie byli jednak zachwyceni!

Wspaniały występ. Zupełnie nie rozumiem niskich ocen jurorów - takich komentarzy w sieci jest naprawdę sporo. - W ogóle mi nie przeszkadzało, że głos bardzo odbiegały od oryginału. Występ bardzo udany,  pełen humoru i wdzięku - pisze kolejny widz.

Chris Cugowski jako Axl Rose

W trzecim odcinku syn wykonawcy hitów „Bal wszystkich świętych” i „Takie tango” miał okazję udowodnić, że drzemie w nim dusza prawdziwego rockmana. Jako Axl Rose, frontman kultowego zespołu Guns N’ Roses, wykonał na żywo hit „Welcome To The Jungle”. Już teraz możemy wam zdradzić, że wszyscy obecni w studiu byli pod ogromnym wrażeniem. Po tym występie Barbara Kurdej-Szatan, która w tym odcinku pojawia się jako Sanah, wręcz padła przed Chrisem na kolana. Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie

To jest coś czego rzeczywiście słucham. Jestem wielkim fanem Guns N’Roses odkąd zacząłem chodzić i zacząłem słuchać muzyki - powiedział.

A co na to na to jury? 

Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie - zachwycił się Gromee. - Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty bo mnie wymieni na lepszy model - zażartował Michał Wiśniewski. 

Premierowa emisja trzeciego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” w piątek o godzinie. 20:05 w Polsacie. Fragment występu Chrisa Cugowskiego w roli frontmana grupy Guns N’ Roses możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej.