Chris Cugowski nie zwalnia tempa. Po występie w bijącym rekordy popularności serialu produkcji Netflixa młody aktor przyjął propozycję Telewizji Polsat i dołączył do obsady piętnastego sezonu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Sprawdźcie, co wiemy na temat jego życia prywatnego i zawodowego już teraz poniżej.

Chris Cugowski – wiek, wrost

Krzysztof Cugowski Junior ma dopiero 22 lata, co czyni go jednym z najmłodszych uczestników w historii polskiej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z oficjalnych profilów Chrisa w serwisach internetowych dla twórców filmowych dowiadujemy się, że ma 183 cm wzrostu.

Chris Cugowski – rodzina

Nie jest żadną tajemnicą, że Chris Cugowski jest synem Krzysztofa Cugowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, współzałożyciela i wokalisty legendarnego polskiego zespołu rockowego Budka Suflera, z którym nagrał kilkanaście płyt. Przyrodnimi braćmi Chrisa są muzycy Piotr i Wojciech Cugowscy. Jego mama ma na imię Joanna.

Wychowałem się w rodzinie muzyków, więc kreatywność i występy zawsze były moją drugą naturą. Nie boję się nowych wyzwań i zawsze jestem chętny podjąć się tego, co przyniesie życie - mówi o sobie Chris.

Chris Cugowski – wykształcenie, zainteresowania

W odróżnieniu od swojego sławnego ojca i przyrodnich braci, którzy związali swojego życie z muzyką, Chris odkrył w sobie wielką pasję do aktorstwa. W tym celu zdecydował się wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem University of Winchester.

Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją - mówił podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”.

Syn wykonawcy hitów Takie tango i Bal wszystkich świętych co prawda nie ma zamiaru zostać profesjonalnym muzykiem, ale i tak może pochwalić się umiejętnością gry na kilku instrumentach: gitarze, basie, pianinie i perkusji.

Chris Cugowski – „Bridgertonowie”

Informacja o tym, że Krzysztof Cugowski Junior wystąpi w serialu Bridgertonowie na motywach bestsellerowych powieści autorstwa Julii Quinn obiegła polskie media w lipcu 2019 roku. Pierwszy sezon ujrzał światło dzienne 25 grudnia 2020 roku i z marszu stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji w historii platformy Netflix. W styczniu tego roku potwierdzono, że serial doczeka się kontynuacji.

Chris Cugowski – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktorskie i wokalne popisy Chrisa Cugowskiego tej jesieni można podziwiać na antenie Telewizji Polsat w 15. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W jednym z wywiadów młody aktor zapewnił, że nie chciałby wcielać się w postać swojego taty, aby uniknąć negatywnych komentarzy, jakie mógłby wywołać jego występ w tej roli. Czy producenci wysłuchają jego prośby? Przekonamy się już wkrótce. Emisja premierowych odcinków show odbywa się w każdy piątek o godzinie 20:05.

Zobacz także:

Chris Cugowski – Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z życia Chrisa, to koniecznie zaobserwujcie jego oficjalny profil na Instagramie. Znajdziecie go tam pod nazwą @christoph.cugo.