Ostatnio poznaliśmy zestawienie najpopularniejszych w pierwszym kwartale 2021 roku filmów i seriali, które są dostępne na platformie Netflix. Jakie produkcje oglądaliśmy najchętniej? Pierwsze miejsce w rankingu należy (oczywiście) do Bridgertonów. Historia Daphne, jej rodziny oraz londyńskiej śmietanki towarzyskiej podbiła serca widzów i widzek z całego świata, w tym z Polski. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że w serialu, który jest określany mianem Plotkary w czasach regencji, zagrał m.in. polski aktor, a konkretnie Christopher Cugowski, czyli najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego

Christopher Cugowski, czyli najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w Bridgertonach!

Krzysztof Cugowski Junior – w przeciwieństwie do swojego ojca i starszych braci, którzy tworzą zespół Bracia – postanowił związać swoją przyszłość z aktorstwem. I ma na swoim koncie pierwsze sukcesy! Jak się okazuje, 22-latek, który na co dzień studiuje na University of Winchester, zagrał epizod w Bridgertonach, czyli najpopularniejszym serialu ostatnich miesięcy. Kilkoma zdjęciami z planu pochwalił się na swoim profilu na Instagramie – możesz je zobaczyć także poniżej. 

 

 

Przypomnijmy, że twórcy zaplanowali (aż!) osiem sezonów Bridgertonów. Każdy z nich ma być poświęcony dzieciom lady Violet Bridgerton (w tej roli Ruth Gemmell) oraz jej zmarłego już męża – dokładnie tak, jak w przypadku powieści Julii Quinn, na podstawie której powstała hitowy serial. Jak dotąd Netflix potwierdził „tylko" drugi sezon. Nie wiadomo natomiast, na kiedy zaplanowano jego premierę (pandemia koronawirusa znacznie utrudnia pracę na planie) i czy ponownie pojawi się w nim Christopher Cugowski, a właściwie Krzysztof Cugowski Junior.