Niekwestionowanym hitem w pierwszym kwartale tego roku byli oczywiście Bridgertonowie, czyli serial, który póki co pobił rekord Netflixa. W ciągu pierwszego miesiąca od premiery obejrzano go w ponad 82 mln gospodarstw domowych. Nic zatem dziwnego, że w top 10 najchętniej oglądanych tytułów na Netflix brytyjska produkcja znalazła się na pierwszym miejscu.

Bridgertonowie to ekranizacja pierwszej z serii kilku bestsellerowych powieści Julii Quinn. Świat oszalał na jego punkcie. Aktorki i aktorzy odgrywający główne role w serialu zyskali w mgnieniu oka ogromną popularność a w trendach odbiła się fascynacja sukniami, a nawet bielizną z epoki, w której rozgrywa się historia rodziny z Londynu.

Jakie tytuły pojawiły się jeszcze w zestawieniu?

Wśród najpopularniejszych produkcji, które możemy obejrzeć na popularnej platformie streamingowej znalazły się jednak takie, o których w Polsce za wiele się nie mówiło. Możecie być więc zaskoczone i zaskoczeni. Być może warto się im przyjrzeć?

1. Bridgertonowie

2. CoComelon

3. iCarly

Zobacz także:

4. Firefly Lane

5. Jenni Rivera: Mariposa de Barrio

6. Co kryją jej oczy

7. Ginny & Georgia

8. Good Girls

9. Henry Danger

10.  Cobra Kai

Kilka z nich faktycznie cieszyło i cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Polecałyśmy wam chociażby serial Ginny & Georgia opowiadający o relacji stosunkowo młodej matki z nastoletnią, dorastającą córką, który porównuje się do Kochanych kłopotów, choć nie do końca słusznie. iCarly to z kolei hit  z drugiej połowy lat 2000. W tym roku doczekamy się jego kontynuacji.