Chrissy Teigen jest w ciąży? Teigen i John Legend zostaną rodzicami po raz trzeci!

Chrissy Teigen jest w ciąży! A to oznacza, że modelka i jej mąż, John Legend spodziewają się swojego trzeciego dziecka! Skąd to wiemy? Wystarczy obejrzeć najnowszy teledysk muzyka „Wild”, który właśnie trafił do sieci, by nie mieć co do tego żadnych wątpliwości. Bo choć nie padło na ten temat żadne słowo, wystarczy dotrwać do 3 minuty i 32 sekundy klipu (co wcale nie jest trudne, bo piosenka – jak zwykle o miłości – od razu wpada w ucho), by zobaczyć, że Chrissy Teigen ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Na który zresztą specjalnie nakierowana została kamera.

Ed Sheeran zostanie ojcem! I to szybciej niż się spodziewacie! >>>

„Obejrzyjcie teraz, bo będzie piękna niespodzianka” – mniej więcej tymi słowy zapowiedziała teledysk platforma Vevo, udostępniając go na swoim Twitterze. I nie była to obietnica bez pokrycia, o czym świadczy ponad 5 000 polubień i ponad 500 entuzjastycznych komentarzy fanów. Zresztą sama Chrissy Teigen także udostępniła teledysk, komentarz ograniczając do emotikony, która nie mogłaby lepiej wyrażać, jak bardzo jest szczęśliwa.

Cóż, o tym, że marzy o trzecim dziecku, wspomniała w wywiadzie dla „US Weekly” już w 2018 roku! „Chcę po prostu rodzić dzieci, jedno po drugim” – powiedziała wówczas Chrissy Teigen, dodając, że nieobca jest jej też myśl, że może warto jednak trochę pożyć, a nie być w ciąży cały czas. Jak widać jednak, pragnienie dziecka było silniejsze. W którym miesiącu ciąży jest Tiegen i jaki jest termin porodu? Czekamy na oficjalne oświadczenie pary.

Chrissy Teigen ma ważną wiadomość dla wszystkich kobiet! >>>

Chrissy Teigen i John Legend mają już dwoje dzieci: czteroletnią córeczkę Lunę i dwuletniego synka Milesa. I są razem bardzo szczęśliwi. Doskonale to widać właśnie w najnowszym teledysku „Wild”, w którym występują całą rodziną. Okazując sobie całą masę czułości. Zresztą zobaczcie sami:

 

Zobacz także: