Ed Sheeran zostanie ojcem! I to już niedługo. Muzyk i jego żona Cherry Seaborn spodziewają się swojego pierwszego dziecka

Ed Sheeran i jego żona, Cherry Seaborn, właśnie ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ed Sheeran zostanie ojcem szybciej niż byśmy się spodziewali – przez kilka ostatnich miesięcy para trzymała ciążę w tajemnicy (co w dobie lockdownu okazało się nie być wcale takie trudne). Ponieważ jednak do rozwiązania jest już coraz bliżej, przyszli rodzice postanowili podzielić się szczęśliwą nowiną z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Zwłaszcza, że nie potrafili już dłużej ukrywać swojej radości. Tak informacja, że Ed Sheeran i Cherrt Seaborn zostaną rodzicami, przeniknęła do mediów. Z osobą z najbliższego otoczenia pary rozmawiał portal „Daily Mail”, który jako jeden z pierwszych ogłosił to światu. „Są absolutnie zachwyceni” – możemy przeczytać na stronie. I dotyczy to nie tylko przyszłych rodziców, ale i ich rodzin. Wszyscy już odliczają dni do narodzin maluszka.

Jeanne Damas jest w ciąży! Słynna francuska it-girl, którą pamiętacie z kampanii Reserved o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała na Instagramie >>>

Kiedy urodzi się pierwsze dziecko Eda Sheerana i Cherry Seaborn? Znamy termin porodu

Kiedy urodzi się pierwsze dziecko Eda Sheerana i Cherry Seaborn? Jeszcze w te wakacje! Termin porodu przypada na ostatnie dni lata. „W domu trwają właśnie ostatnie przygotowania” – dowiadujemy się. I nagle wszystko staje się jasne – wiemy już, dlaczego pod koniec ubiegłego roku muzyk ogłosił, że planuje zrobić sobie roczną przerwę i postanowił skoncentrować się na życiu rodzinnym. I również nie kryjemy naszej radości.

29-letni Ed Sheeran i młodsza od niego o dwa lata Cherry Seaborn znają się jeszcze z czasów szkolnych. Parą są od lat pięciu, a od dwóch – małżeństwem. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w styczniu 2019 roku podczas kameralnej ceremonii, na którą zaprosili zaledwie 40., najbliższych im osób. Cóż, to jedna z najbardziej tajemniczych, ale i najbardziej zgodnych par show-biznesu, która bardzo ceni sobie swoją prywatność. To właśnie dlatego tak długo udało się im utrzymać ciążę w tajemnicy. Gratulujemy!

Jak powiedzieć rodzicom o ciąży i kiedy najlepiej to zrobić? Przygotuj się do tej ważnej rozmowy >>>