Jeanne Damas jest w ciąży! Francuska influencerka spodziewa się swojego pierwszego dziecka

Jeanne Damas to jedna z najpopularniejszych współczesnych francuskich it-girls. Paryską influencerkę i założycielkę marki Rouje (a także gwiazdę okładki jednego z numerów „Glamour”) na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona osób. Polskim fashionistkom znana jest głównie z udziału w kampanii Reserved na jesień-zimę 2018/19, w której tanćzyła boogie wspólnie z Joanną Kulig (trzy krótkie filmy z ich udziałem w social mediach zrobiły prawdziwą furorę!). Na tegoroczną jesień Jeanne Damas ma jednak zupełnie inne plany, bo... zostanie mamą. Jeanne Damas właśnie poinformowała, że jest w ciąży. Zdradziła także, że to już 5 miesiąc (jak jej się udało utrzymać to tak długo w tajemnicy???), a także pokazała swoje zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. Przyszła mama opublikowała fotografię na swoim Instagramie (znajdziecie ją w naszej galerii), nie kryjąc swojej radości z powodu dziecka! 

„Something's been cooking since 5 month <3” (w wolnym tłumaczeniu: „Coś się szykuje od 5 miesięcy”) – napisała pod zdjęciem, na którym ubrana w delikatnie połyskującą slip dress (hit tego lata!) trzyma się za brzuch, tym samym zdradzając, w którym jest miesiącu ciąży. I nie musiała czekać długo na gratulacje i entuzjastyczne komentarze. Między innymi od innych słynnych influencerek.

„Yessssssss” – napisała pod postem muza Chanel Caroline de Maigret. „Wauw, fantastycznie. Tak się cieszę” – dodała Pernille Teisbaek. Przyjaciółce gratulowały także: Camille Charriere, Veronika Heilbrunner czy Leia Sfez, a także polska projektantka biżuterii Natalia Kopiszka. A zdjęcie polubiło już prawie 166 tysięcy osób (i liczba ta stale rośnie)! Łącznie z nami. 

Ciąża Jeanne Damas to dla wszystkich spora niespodzianka, między innymi dlatego, że francuska influencerka, znana z chronienia swojej prywatności, nie wspominała nawet, że jest zakochana (większość mediów podaje, że wciąż jest singielką). Prywatność chroni też przystojniak, z którym od jakiegoś czasu pojawia się podczas oficjalnych wydarzeń. Czy to on jest ojcem dziecka? Czekamy na oficjalne stanowisko influencerki. I gratulujemy!