Chrissy Teigen jest kolejną gwiazdą, która odważyła się otwarcie opowiedzieć o swojej aborcji. Niestety oprócz wsparcia otrzymała także słowa krytyki i hejt, którego nie powinna doświadczyć żadna kobieta po aborcji.

Chrissy Teigen odpowiada na krytykę odnośnie jej aborcji

Gdy Chrissy Teigen zdecydowała się opowiedzieć swoją historię o koniecznej aborcji musiała zmagać się komentarzami, które krytykowały jej, tak bardzo osobistą i ważną, decyzję. Przykro mi, że straciłaś dziecko, ale przestań już o tym mówić – brzmiał jeden z komentarzy. Ona jest taką drama queen, Dostałaś już litość, więc co mamy zrobić z tą informacją – brzmiały kolejne.

Celebrytka zwróciła się do hejterów. Wiedziałam, że tak się wydarzy – napisała na Twitterze, gdzie opublikowała również zrzuty z ekranu, przedstawiające wiadomości z okrutnymi komentarzami. Szczerze, widziałam już, jak dajcie z siebie to, co najgorsze, więc jeśli dzięki temu czujecie się lepiej, to wspaniale. Ja nie czuję się przez to gorzej – napisała modelka.

Chrissy Teigen wyznała, że nie poroniła, a dokonała aborcji

W zeszłym tygodniu Chrissy Teigen wyjawiła swoim fanom i fankom, że straciła swoje dziecko z Johnem Legendem nie przez poronienie, jak oświadczyła wcześniej, a w wyniku aborcji. Trzy lata temu, gdy byłam w ciąży, musiałam podjąć wiele trudnych i łamiących serce decyzji – powiedziała modelka. W połowie ciąży okazało się, że nasz syn nie przeżyje. I ja, bez żadnej opieki medycznej, także. Nazwijmy to po imieniu: zrobiłam aborcję – dodała. Zrobiłam aborcję, aby uratować swoje życie, dziecko nie miało żadnych szans. I będąc szczerą – nigdy sobie z tym nie poradziłam, aż do niedawna – wyznała.

Powiedziałam światu, że poroniłam, świat przyjął to do wiadomości, każdy nagłówek mówił, że poroniłam – powiedziała Chrissy Teigen. W 2020 roku modelka i John Legend ogłosili, że stracili swoje dziecko w wyniku poronienia. Jak się teraz okazuje, nie było to poronienie, tylko ratujące życie aborcja. Zdecydowała się na to dopiero, gdy była gotowa. I to jest jak najbardziej w porządku. Nikt nie ma prawa jej za to oceniać, a tym bardziej pisać komentarze pełne okrucieństwa i zawiści.

Chrissy Teigen i John Legend – dzieci

Przypomnijmy, że Chrissy Teigen i John Legend są już rodzicami 6-letniej Luny i 4-letniego Milesa. W zeszłym miesiącu para ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

 

Zobacz także: