Wojewódzki zarzuca Chylińskiej i Foremniak nielojalność

Od kilku dni trwa w Polsce drama w związku z zarzutami Kuby Wojewódzkiego wobec koleżanek z programu sprzed ponad dekady. Przypomnijmy: samozwańczy król TVN-u zrezygnował z roli jurora w „Mam Talent” blisko 13 lat temu. Ponieważ jednak dawno nie wywołał żadnej sensacji, którą chciałyby podchwycić plotkarskie media (nawet te najbardziej jadące po bandzie nie były zainteresowane rozpuszczanymi przez 59-latka plotkami o tym, że został ojcem), wrócił do swoich świetniejszych czasów.

Pretekstem okazała się rozmowa z Piotrem Gąsowskim, który w talk-show Wojewódzkiego opowiadał o swojej lojalności wobec Katarzyny Skrzyneckiej po jej zwolnieniu z polsatowskiego hitu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wychodząc od słów Gąsowskiego, gospodarz programu stwierdził, że gdy on sam kończył swoją przygodę z „Mam Talent”, nie mógł liczyć na solidarność koleżanek.

Jak stwierdził, zanim o rozstaniu z popularnym show zawiadomił produkcję, wtajemniczył w swoje plany jurorki, Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak. Te, jak zaznaczył gwiazdor, wbrew wcześniejszym deklaracjom, nie poszły w jego ślady.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność — powiedział Wojewódzki i rozpętała się burza.

Chylińska i Foremniak „wyjaśniają” Wojewódzkiego

Obie panie postanowiły odpowiedzieć na pomówienia. Agnieszka Chylińska zamieściła na swoim instagramowym profilu dosadny wpis, który chyba po prostu najlepiej zacytować w całości, bo wokalistka świetnie „wyjaśnia showmena”.  

Drogi Kubo.

O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.

Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz.

Zobacz także:

Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę.

Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka.

Idź i nie kłam więcej.

PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ ♥

W bardzo podobnym klimacie utrzymany jest wpis Małgorzaty Foremniak. Ten również cytujemy w całości, bo po prostu nic dodać, nic ująć.

Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie.

Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok.

Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu „Mam Talent” , dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem🙂

Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią.

W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno.

Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła.

Dziewczyny zrównały 59-latka z ziemią. Myślicie, że „król TVN-u” weźmie sobie ich rady do serca?