Jednym z naszych odkryć do włosów do włosów jest olejek tsubaki. Ten kosmetyk to sekret zdrowych i lśniących włosów Japonek, który obecnie można już uznać za międzynarodowy przebój. Na tym jednak nie koniec. Dobroczynne działanie olejków w kontekście pielęgnacji włosów obserwowaliśmy także z pomocą tak zwanego płynnego złota z innych źródeł. Kiedy trafiliśmy na kolejny kosmetyk, który jest odkryciem internautek, to od razu zainteresował nas jego skład. Tu dużego zaskoczenia nie było. Kolejny hit bazujący na cudownych mocach olejów. Jednak skala zachwytów i treść recenzji wskazują, że nie jest to propozycja jakich wiele, a kolejne odkrycie na miarę oleju z kamelii japońskiej, które wiele wskazuje na to, że działa jeszcze lepiej. Czym dokładnie są ciekłe kryształki i co mają nam do zaoferowania?

Serum Insight ciekłe kryształki – Wygładzający kosmetyk do włosów

Ciekłe kryształki to serum od Insight, które jednocześnie pielęgnuje włosy oraz dba o ich piękny wygląd. Pomimo że jego skład opiera się tylko na kilku składnikach, to ich możliwości są na tyle duże, że to w zupełności wystarcza. Przede wszystkim serum mocno nawilża oraz odżywia kosmyki. Również te, które są uwrażliwione, suche i zniszczone. Do tego niweluje kruchość i rozdwajanie końcówek. Zabezpiecza włosy przed utratą wilgoci oraz puszeniem. Dzięki temu nawet średniporowate i wysokoporowate mają w końcu szansę stać się gładkie i lśniące. Niezdyscyplinowana fryzura w końcu nabierze ogłady – będzie piękna, ale za tym nie będzie stał jedynie efekt wizualny, a ich zdrowie.

 

 

Serum Insight ciekłe kryształki – Skład

Ciekłe kryształki od Insight opierają swoje działanie przede wszystkim na dwóch składnikach – olejach bogatych w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Pierwszym z nich jest organiczny olejek sezamowy. Jego możliwości pozwalają na głęboką regenerację włosów uwrażliwionych i zniszczonych. Natychmiast przywracają elastyczność i połysk szorstkim pasmom bez obciążania fryzury. Dodatkowo zabezpieczają też włosy przed utratą wilgoci i w widoczny sposób przyczyniając się do poprawy ich sprężystości. Drugim składnikiem jest natomiast organiczny olej lniany. Do jego zadań należy odbudowa ubytków w strukturze włosów suchych i zniszczonych. Sprawia, że dzięki niemu stają się sypkie oraz podatne na układanie. Dodaje blasku nawet najbardziej matowym pasmom. Dodatkowo warto podkreślić, że formuła zawiera lekkie silikony. Te mają swoje zwolenniczki i przeciwniczki, ale w przypadku włosów średnioporowatych i wysokoporowatych często ich obecność jest wręcz wskazana. Przy ich pomocy jesteśmy w stanie okiełznać puszenie i cieszyć się włosami gładkimi jak tafla wody.

Serum Insight ciekłe kryształki – Opinie

O serum Insight ciekłe kryształki wiemy od fryzjerki, która poleciła je jako profesjonalny kosmetyk do domowego użytku. Jej zdaniem jego formuła to remedium na puszące się włosy. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie skonfrontowali tej opinii z recenzjami dostępnymi w sieci. Po ich przeczytaniu nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że mamy przed sobą prawdziwy przebój. Najwyższe oceny i mnóstwo słów zachwytów to najlepsze potwierdzenie opinii ekspertki z salonu fryzjerskiego. Okazało się też, że nie tylko my wiemy o jego istnieniu od osoby, która doskonale zna temat.

Poleciła mi go fryzjerka razem z całą serią Insight. I o ile odżywki, szampony i maski mogą być porównywalne do innych, tańszych marek, to ciekłe kryształki to jest hit!!! Żadne inne serum, olejek, jedwab nie działa na moje włosy tak jak to. Jest to kosmetyk droższy, ale totalnie wart każdej złotówki. Nigdy nie wrócę do niczego innego – napisała Karola, której komentarz wskazuje, że nawet olejek tsubaki musi ustąpić mu miejsca na podium.

Serum pięknie pachnie, doskonale zabezpiecza, a przy tym nie obciąża zbytnio włosów, czyli robi po prostu to, co robić powinno dobrej jakości serum. Jest niezwykle wydajne, a podczas jego używania nie znalazłam ani jednej rozdwojonej końcówki, choć miałam z tym przedtem spory problem. Kupiłam kilka dni temu kolejną buteleczkę, na pewno nie ostatnią. Polecam – czytamy w recenzji zamieszczonej przez Karolinę.

Zasugerowałam się dobrymi opiniami i postanowiłam zakupić serum. Mimo tego, że użyłam go dopiero kilka razy to już mogę stwierdzić, że to jeden z moich najlepszych zakupów. Ślicznie pachnie i fajnie wygładza włosy. Mam nadzieję, że zostanie ze mną na długo – posumowała wybór serum Insight Kinga.