Co kupić dla zodiakalnego Koziorożca?

Osoby spod znaku Koziorożca są bardzo cierpliwe, odpowiedzialne i zdyscyplinowane. Często jednak sprawiają wrażenie chłodnych i pozbawionych uczuć. W rzeczywistości są po prostu typem indywidualistów, którzy dobrze czują się we własnym towarzystwie. Zastanawiasz się, co kupić dla zodiakalnego Koziorożca? Nic dziwnego. Pytane o wymarzony upominek, zazwyczaj odpowiadają, że mają już wszystko i niczego więcej nie potrzebują. Zdecydowanie nie ułatwia to więc zadania im bliskim. Spieszymy z pomocą!

Pomysły na prezent dla zodiakalnego Koziorożca

Przełom grudnia i stycznia to okres, gdy pojawia się naprawdę sporo okazji do obdarowania Koziorożca. Mikołajki, święta Bożego Narodzenia, a przede wszystkim urodziny. Przypominamy, że osoby spod tego znaku obchodzą je w dniach od 22 grudnia do 19 stycznia. Skorzystaj z naszych sprawdzonych propozycji!

Prezent dla Koziorożca: coś brązowego, szarego, granatowego lub czarnego

Jeśli wierzyć astrologom, każdy znak zodiaku ma swoje szczęśliwe kolory. Z całej palety barw i odcieni z aurą Koziorożca najlepiej współgrają brązy, szarości, granaty i czernie. To właśnie ubrań i dodatków w tych kolorach powinno być więc w szafach Koziorożców zdecydowanie najwięcej.

Prezent dla Koziorożca: biżuteria ze szczęśliwym kamień

Nie zapominajmy o szczęśliwych minerałach i szlachetnych kruszcach, które najmocniej podbijają pozytywne wibracje osób spod konkretnego znaku zodiaku. W przypadku Koziorożca są to przede wszystkim bursztyn, szafir i onyks. Jeśli więc rozglądasz się za prezentem w postaci biżuterii, to postaw na błyskotki z tymi właśnie kamieniami.

Prezent dla Koziorożca: coś z Indii

Podobnie jak w przypadku kolorów i kamieni, każdy znak zodiaku ma także przypisane do niego najbardziej pasujące kraje. Dla Koziorożców są to pachnące herbatą, korzennymi przyprawami i kawą Indie.

Prezent dla Koziorożca: pięknie wydana książka

Zodiakalny Koziorożec raczej ogranicza ilość rozrywek w swoim życiu. Dobrej (i ładnej) książki nigdy jednak sobie nie odmówi. W swojej kolekcji lubi posiadać okazałe tomy, księgi i albumy, najlepiej z ładnymi ilustracjami.

Prezent dla Koziorożca: ozdoba z jego znakiem zodiaku

Koziorożce to urodzeni księgowi, którzy lubią mieć stan swojego konta pod naprawdę mocną kontrolą. Sami rzadko pozwalają sobie na zakup biżuterii, błyskotek i dodatków, bo zwyczajnie uważają, że wolą wydawać pieniądze na bardziej praktyczne rzeczy. Możesz to więc zrobić za nich!

Zobacz także: