Co kupić osobie spod znaku Ryb? Nieprzewidywalne i ekstrawaganckie Pisces często stanowią zagadkę dla osób ze swojego otoczenia. Trudno się więc dziwić, że czasami nawet rodzina i przyjaciele mają problem z odgadnięciem ich niewypowiedzianych myśli i ukrytych pragnień.

Co kupić osobie spod znaku Ryb?

To wszystko sprawia, że poszukiwania odpowiedniego prezentu dla osoby spod znaku Ryb niekiedy zamieniają się w iście karkołomną misję. Z myślą o tych wszystkich, którzy nadal głowią się nad tym, co takiego mogą sprawić zodiakalnym Rybom na święta, urodziny czy inną okazję, aby sprawić im autentyczną radość, przygotowaliśmy listę sprawdzonych pomysłów na prezent dla zodiakalnych Ryb.

Pomysły na prezent dla zodiakalnych Ryb

Prezent dla Ryb: świeca zapachowa

Ten stosunkowo niedrogi prezent jest w stanie sprawić Rybom zdecydowanie o wiele więcej przyjemności niż osobom spod innych znaków. Jako osoby, które mają problem z poczuciem własnego bezpieczeństwa, kluczowe jest dla nich stworzenie ciepłej i i przytulnej atmosfery w swoich czterech kątach. Oddziałowująca na kilka zmysłów świeca zapachowa to więc idealna opcja prezentowa. Warto wiedzieć, że kobietom i mężczyznom urodzonym pod znakiem Ryb zazwyczaj najbardziej podobają się aromaty cedru, paczuli, ziół i drzewa sandałowego.

Prezent dla Ryb: perfumy

Pozostając przy temacie zapachów, z pewnością warto wspomnieć o specjalnej, uniseksowej kompozycji stworzonej specjalnie z myślą o guście i aurze zodiakalnych Ryb.

Prezent dla Ryb: biżuteria ze szczęśliwym kamieniem

Każdy znak zodiaku ma swój magiczny kamień. W przypadku Ryb jest to agat. Bransoletka czy pierścionek z taką ozdobą będzie więc idealną opcją na prezent dla Ryb, które lubią błyskotki i wierzą w cudowną moc minerałów.

Prezent dla Ryb: ramka na zdjęcia

Bujające w obłokach Ryby lubią wracać do wspomnień z przeszłości. Niestety czasami kończy się to rozdrapywaniem rań… Wręczając Rybom ramki na fotografie możesz sprawić, że będą znacznie częściej przypominać sobie miłe i piękne momenty. Postaw na kreatywne, nieoczywiste wzory, bo Ryby nie cierpią banału.

Prezent dla Ryb: kosmetyki od innej sławnej Ryby

Urodzona 20 lutego Rihanna to jedna z największych idolek zodiakalnych Ryb. Uczuciowa ale zarazem szalenie ambitna gwiazda w ciągu zaledwie kilku lat stworzyła prawdziwe biznesowe imperium. Zestaw dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji od RiRi to świetny pomysł na prezent, z którego ucieszą się z pewnością wszystkie obdarowane Ryby, które lubią dbać o siebie.

Zobacz także:

Prezent dla Ryb: opaska do spania

Nikogo raczej nie zdziwi, że wśród Ryb sporo jest osób wysoko wrażliwych, które drażnią silne bodźce. Ułatwiająca odcięcie się od zewnętrznego świata opaska na oczy z pewnością ułatwi im więc nie tylko zasypianie.

Prezent dla Ryb: symboliczny amulet

Jeśli chodzi o biżuterię, trzeba pamiętać, że Ryby lubią nosić ozdoby, które nie tylko są ładne, ale mają dla nich jakieś dodatkowe znaczenie. Warto więc postawić na zawieszki z ich znakiem zodiaku czy symbolami odnoszącymi się do podróży i innych ich pasji.

Prezent dla Ryb: skrzynka na herbatę

Co tu dużo mówić: nie dość, że stylowy, to na dodatek bardzo przydatny na co dzień prezent. Kochające zioła, napary i magiczne mikstury Ryby na pewno go docenią!

Prezent dla Ryb: zestaw artystyczny

Coś w sam raz dla osób spod najbardziej kreatywnego i artystycznego znaku. Zodiakalne Ryby uwielbiają ekspresję i wyrażanie swoich uczuć poprzez sztukę.