Nie sądziliśmy, że mają ze sobą coś wspólnego, oczywiście oprócz tego, że oboje są sławni i bogaci, ale ostatnio nas zaskoczyli. Pewnie i wy zwróciłyście i zwróciliście na to uwagę, jeśli tylko miałyście i mieliście okazję oglądać zdjęcia z trwającego właśnie 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji oraz z imprezy One Young World Summit, która 5 września 2022 odbyła się w Manchesterze. Na pierwszym z wydarzeń pojawił się on, na drugim ona. I trzeba przyznać, że wyglądali łudząco podobnie. Wszystko za sprawą stylizacji, na którą zdecydowali się zarówno Meghan Markle, jak i Timothée Chalamet. A konkretnie kompletu w intensywnie czerwonym kolorze, składającego się z eleganckich spodni z kantem i dopasowanej do ciała bluzki z charakterystycznym fontaziem (będącym integralną częścią bluzki szalem wiązanym przy szyi). 

Co mają ze sobą wspólnego Meghan Markle i Timothée Chalamet?

Gdy tylko Timothée Chalamet na Festiwalu Filmowym w Wenecji pojawił się na czerwonym dywanie, wszyscy z wrażenia wstrzymali oddech. W pierwszej kolejności fotografowie, którym pozował do zdjęć, w drugiej – internauci, którzy mieli okazję zobaczyć je niewiele później. Wszystko za sprawą odważnej stylizacji aktora, obok której nie sposób było przejść obojętnie. Po pierwsze ze względu na jej ognisty kolor, po drugie – bardzo gorący fason. Timothée Chalamet postawił bowiem na kombinezon, którego górę stanowiła bluzka z odkrytymi plecami. Stawiając na projekt Haidera Ackermana, aktor chciał udowodnić, że odsłaniające ciało kroje nie są zarezerwowane tylko dla kobiet. I zrobił absolutną furorę. Nie dziwi więc, że niedługo później na podobny look zdecydowała się także Meghan Markle, która zgodziła się wziąć udział w One Young World Summit i tym samym wrócić na chwilę do Wielkiej Brytanii. Księżna Sussex, mimo porzucenia obowiązków członkini rodziny królewskiej, najwyraźniej wciąż nie może pozwolić sobie na równie odważną stylizację, bo zdecydowała się na nieco bardziej tradycyjny, czytaj: mniej skąpy, zestaw (z metką Another Tomorrow). Jednak podobnie jak Chalamet postawiła na górę z charakterystycznym szalowym wiązaniem i mocny czerwony kolor. Wyglądała więc równie spektakularnie. Możecie przekonać się o tym w naszej galerii, gdzie czekają na was zdjęcia Markle i Chalameta. 

Czerwona bluzka z fontaziem – hit na jesień 2022

Wam też spodobała się bluzka w stylu Meghan Markle i Timothéego Chalameta? Nie wahajcie się w nią zainwestować. Intensywna czerwień to jeden z najsilniejszych trendów na jesień-zimę 2022/23 (sprawdźcie, do jakiego znaku zodiaku trend pasuje najbardziej). Na światowych wybiegach kolor lansowali nie tylko Haider Ackermann, ale i Versace, Loewe i Dolce & Gabbana. Z kolei charakterystyczny fason bluzki (z fontaziem) to wpływ mody z lat 70. XX wieku, która kolejny sezon z rzędu przeżywa swój wielki renesans. Gdzie znaleźć wymarzony model? Poniżej prezentujemy bluzki, które szczególnie wpadły nam w oko – czerwone oraz z wiązaniem. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.