Linie papilarne kojarzą się większości osób z odciskami palców, za pomocą których policja jest w stanie identyfikować przestępców. Inni nawet nie zwracają na nie uwagi. Okazuje się, że linie na dłoniach znaczą zdecydowanie więcej – potrafią dużo „powiedzieć” o naszej osobowości. Chiromancja to sztuka czytania linii papilarnych, która znana jest od starożytności. Ogromną popularnością cieszy się również współcześnie. Chiromanci, czyli osoby, które profesjonalnie zajmują się czytaniem z dłoni, potrafią przewidzieć naszą przyszłość. Wróżą, biorąc pod uwagę kształt dłoni, palców i wygląd linii papilarnych. Jeśli spojrzycie na swoje dłonie, z łatwością zauważycie, że ozdabiają je miliony charakterystycznych linii. Ale chiromanci analizują zaledwie trzy z nich – serca, głowy i życia. To właśnie one mają stanowić o naszej przyszłości. Co linie papilarne mówią o twojej osobowości? Z której dłoni powinno się wróżyć? Odpowiedź na te pytania znajdziesz poniżej.

Czytanie z dłoni – którą dłoń należy poddać analizie?

Wszystko zależy od tego, czy jesteś praworęczna, czy leworęczna. Analizie powinnaś bowiem poddać dłoń dominującą. Natomiast prawda wygląda tak, że chiromanci sami decydują o tym, z której ręki chcą czytać.

Horoskop miłosny na sierpień 2019: sprawdźcie, co Was czeka pod koniec wakacji >>>

Co mówią o Tobie linie papilarne? Znaczenie i ich nazwy: Ziemia

Charakterystyka: kwadratowa dłoń, krótkie palce, głębokie linie papilarne

Lubisz mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Ciężko i systematycznie pracujesz, dzięki czemu osiągasz kolejne sukcesy. Nienawidzisz tracić czasu. Ryzyko? To nie dla ciebie. Dążysz do stabilizacji finansowej, która zapewni ci poczucie bezpieczeństwa i spokój. Pieniądze pozwolą ci również na odrobinę luksusu, której tak pragniesz.

Co mówią o Tobie linie papilarne? Znaczenie i ich nazwy: Woda

Charakterystyka: długa dłoń, długie palce, delikatne i liczne linie papilarne

Jesteś bardzo wrażliwa i empatyczna. Przyjaciele zawsze mogą liczyć na twoje wsparcie. Starasz się udowodnić wszystkim wokół swoją niezależność, do tego często boisz się prosić o pomoc. Niepotrzebnie – rodzina i znajomi chcą cię wspierać.

Zobacz także:

Co mówią o Tobie linie papilarne? Znaczenie i ich nazwy: Powietrze

Charakterystyka: kwadratowa dłoń, długie palce, długie i wyraźnie linie papilarne

Jesteś ekspresyjna i ciekawa świata. Na co dzień tryskasz pozytywną energią i zarażasz nią wszystkich swoich znajomych. W twojej głowie pojawia się tysiąc nowych pomysłów na minutę, chętnie podejmujesz się nowych wyzwań, ale twój zapał szybko gaśnie. Wyznacz sobie jasne (realistyczne!) cele i powoli do nich dąż. Porażki bardzo cię denerwują, a do tego demotywują – powinnaś wciąż nad sobą pracować.

Co mówią o Tobie linie papilarne? Znaczenie i ich nazwy: Ogień

Charakterystyka: długa dłoń, krótkie palce, głębokie linie papilarne

Entuzjazm to twoje drugie imię. Kochasz przygody i wciąż poszukujesz nowych wyzwań, szybko się nudzisz. Wciąż starasz się odnaleźć własną drogę. Ważne są dla ciebie sprawy związane z wiarą. To właśnie ona motywuje cię do działania. Lubisz podejmować ryzyko i uważasz, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych.

Sennik: seks. Co oznaczają sny o seksie? >>>