Co pić w upały? Wodę z dodatkami! Podpowiadamy, co dodać do wody, by cieszyć się piękną i zdrową cerą

Muszę wam się do czegoś przyznać – nie cierpię pić wody. Pomimo zaleceń dietetyków i dermatologów, by spożywać jej przynajmniej 2 litry dziennie, wciąż częściej sięgam po herbatę czy kawę (które niestety jeszcze bardziej odwadniają organizm). To właśnie dlatego często narzekam na bóle głowy i nie mogę się obyć bez kremów i balsamów nawilżających. Ostatnio jednak, za namową rodziny i koleżanek z pracy (dzięki, dziewczyny!), postanowiłam zmienić przyzwyczajenia i pić więcej.

Nie poszłoby jednak łatwo, gdybym nie uciekła się do pewnej sztuczki – piję wodę z dodatkami. I tu pora na kolejne wyznanie – ponieważ nie lubię spędzać zbyt wiele czasu w kuchni, by plan się powiódł, przygotowanie wody musiało być banalnie proste. I jest! Właściwie wystarczy tylko wiedzieć, po jakie warzywa i owoce sięgnąć (bo jedyne co trzeba z nimi zrobić, to pokroić w plasterki i wrzucić do wody). Warto tym bardziej, że każde z nich ma inne właściwości – zbawienne nie tylko dla naszego zdrowia, ale zdrowia naszej skóry. Okazuje się, że wystarczy dodać do wody konkretne warzywa i owoce, by cieszyć się gładką i promienną cerą – w tym także pozbyć się trądziku! Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was najlepsze dodatki do wody – łatwo dostępne warzywa i owoce – a także lista ich cennych właściwości. Przekonajcie się na własnej skórze. Tak jak ja!

Picie wody – dlaczego szczególnie teraz nawodnienie organizmu jest ważne i ile wody dziennie trzeba pić >>>

Ps. Woda z dodatkami jest nie tylko zdrowa, ale i bardzo fotogeniczna. O tym także przekonacie się, zaglądając do naszej galerii. Pijcie więc nie tylko w trosce o skórę, ale i instagramowy feed!