Co pić w upały? Wodę z dodatkami! Te składniki podkręcą smak wody.

Nie cierpię pić wody. Niestety. Pomimo zaleceń dietetyków i dermatologów, by spożywać jej przynajmniej 2 litry dziennie, wciąż częściej sięgam po herbatę czy kawę, które niestety jeszcze bardziej odwadniają organizm. To właśnie dlatego często narzekam na bóle głowy i nie mogę się obyć bez kremów i balsamów nawilżających. Ostatnio jednak, za namową rodziny i koleżanek z pracy (dzięki, dziewczyny!), postanowiłam zmienić przyzwyczajenia i pić więcej wody. Nie poszłoby jednak łatwo, gdybym nie uciekła się do pewnej sztuczki – piję wodę z dodatkami.

Co dodać do wody, by cieszyć się piękną cerą? 

I tu pora na kolejne szczere wyznanie – ponieważ nie lubię spędzać zbyt wiele czasu w kuchni, by plan się powiódł, przygotowanie wody musiało być banalnie proste. I jest! Właściwie wystarczy tylko wiedzieć, po jakie warzywa i owoce sięgnąć, bo jedyne co trzeba z nimi zrobić, to pokroić w plasterki i wrzucić do dzbanka czy butelki. Warto tym bardziej, że każdy ze składników ma inne właściwości – zbawienne nie tylko dla naszego zdrowia, ale i zdrowia naszej skóry. Okazuje się, że wystarczy dodać do wody konkretne warzywa i owoce, by cieszyć się gładką i promienną cerą – a nawet pozbyć się trądziku! Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was najlepsze dodatki do wody – łatwo dostępne warzywa i owoce. Zdradzamy także, jakie mają właściwości. O ich zbawiennym działaniu przekonajcie się na własnej skórze. Tak jak ja!

Ps. Woda z dodatkami jest nie tylko zdrowa, ale i bardzo fotogeniczna. By się o tym przekonać, zajrzyjcie do naszej galerii – u góry strony.  A następnie – pijcie wodę. Nie tylko w trosce o skórę, ale i instagramowy feed! Niech będzie to dla was dodatkową motywacją.