Lili Reinhart i Cole Sprouse w końcu przerwali milczenie i zabrali głos w sprawie rozpadu ich związku. Para poznała się na planie serialu „Riverdale” w 2016 roku. Najpierw uczucie rozkwitło między bohaterami, których grają – Betty Jones i Jugheadem Jonesem, ale szybko przeniosło się również poza plan filmowy. Na początku Lili i Cole  utrzymywali swój związek w tajemnicy – pierwszy raz jako para pojawili się na Met Gali w 2018 roku. Chronili swoją prywatność, chociaż zdarzało im się publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i okazywać dużo czułości. Pod koniec zeszłego roku pojawiły się spekulacje o tym, że para rozstała się, jednak Lili i Cole szybko je zdementowali i poradzili nie wierzyć we wszystko, co ludzie piszą w internecie. Niestety w kwietniu tego roku ich kolega z planu „Riverdale” i serialowy ojciec Cole’a, Skeet Ulrich ujawnił, że para rozstała się. Potwierdził to również brat bliźniak aktora, Dylan Sprouse, który wyznał, że Cole dochodzi do siebie po rozstaniu i spędza kwarantannę z KJ Apą w Los Angeles. 

Cole Sprouse również zabrał głos w sprawie rozstania z Lili Reinhart. Jego słowa wzruszą Was do łez

Po miesiącach milczenia Lili Reinhart i Cole Sprouse postanowili zabrać głos w tej sprawie, tym samym potwierdzając rozstanie. Wczoraj pisaliśmy o tym, że aktorka udzieliła wywiadu serwisowi „Refinery29”, w którym zdobyła się na szczere wyznanie. Powiedziała, że to był najbardziej emocjonalny czas w jej życiu i w pewnym momencie nie widziała światła w tunelu – Myślałam: „czuję, że umieram”. Dodała również, że to było bardzo trudne doświadczenie i musiała stawić czoło własnemu bólowi.

Lili Reinhart po raz pierwszy skomentowała rozstanie z Cole Sprousem >>>

Cole Sprouse – który bardzo rzadko wypowiada się na prywatne tematy publicznie – również potwierdził rozstanie z Lili Reinhart. Aktor opublikował zdjęcie swojej byłej dziewczyny na Instagramie (prawdopodobnie swojego autorstwa) i opublikował oświadczenie, w którym ujawnił, że zdecydowali się na separację już w styczniu, a w marcu podjęli decyzję o rozstaniu. – To było niesamowite przeżycie. Zawsze będę czuł się szczęściarzem i będę doceniał to, że miałem szansę się zakochać. Życzę jej niczego innego niż miłość i szczęście – napisał Cole Sprouse. Para rozstała się w dobrych stosunkach i z wielką klasą. Szczególną dojrzałością wykazał się aktor, który wspomniał również o filmie „Chemical Hearts”, w którym wystąpiła jego była dziewczyna. – Wkrótce ukaże się jej (Lili – przyp. red.) nowy film! Jestem pewien, że wypadnie w nim niesamowicie, tak jak we wszystkim, co robi. Dziękuję Wam – dodał aktor. Zobaczcie zdjęcie Lili Reinhart, które opublikował Cole Sprouse, w galerii powyżej.