Cole Sprouse jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, który zaczynał swoją karierę jako dziecko. Razem z bratem bliźniakiem Dylanem zagrali w serialu Nie ma to jak statek, który oglądaliśmy na Disney Channel. Obecnie Cole gra jedną z głównych ról w Riverdale, gdzie kilka lat temu poznał Lili Reinhart. Aktorska para zakochała się w sobie (podobnie jak odgrywani przez nich bohaterowie). Na początku trzymali tę informację w tajemnicy, ale w 2018 roku pojawili się oficjalnie po raz pierwszy jako para na MET Gali. Byli bardzo uroczą parą, która stroniła od blasku fleszy. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze spekulacje na temat kryzysu w ich związku, ale od razu obydwoje je zdementowali, chociaż rzadko zabierają głos w tych sprawach. Niestety kiedy w tym roku pojawiły się spekulacje o rozpadzie ich związku, nie skomentowali tego, dlatego wiele osób podejrzewało, że postanowili się rozstać. Tak faktycznie było. Lily Reinhart i Cole Sprouse zrobili sobie przerwę już w styczniu tego roku, natomiast dwa miesiące później ich związek skończył się na dobre.

Zarówno Cole Sprouse, jak i Lili Reinhart potrzebowali czasu, aby dojść do siebie po rozstaniu. Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że czuła się tak, jakby chciała umrzeć i to było dla niej bardzo trudne doświadczenie, na szczęście przepracowała tę sytuację ze swoim terapeutą i czuje się dobrze. Z kolei jej były chłopak potwierdził informację o rozstaniu na Instagramie dopiero w sierpniu, wykazując się wielką klasą. „Zawsze będę czuł się szczęściarzem i będę doceniał to, że miałem szansę się zakochać. Życzę jej niczego innego niż miłość i szczęście”, napisał Cole. 

Cole Sprouse ma nową dziewczynę! Kim jest jego wybranka?

Wygląda na to, że Cole Sprouse ma nową dziewczynę. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media na czele z magazynem Seventeen. Od wczoraj po sieci krążą zdjęcia aktora w objęciach pięknej dziewczyny. Para przytula się na nich, a według informacji wspomnianego serwisu, 28-latek nie szczędził na spacerze Vancouver czułości swojej nowej wybrance. Kim jest dziewczyna Cole Sprouse’a? To modelka Reiña Silva, którą na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy użytkowników. Nie wiadomo, kiedy para się poznała, ale Cole i Reiña mieli okazję pracować ze sobą jakiś czas temu. W październiku aktor, którego drugą pasją jest fotografia, opublikował efekty sesji fotograficznej właśnie ze swoją nową wybranką. Nie wiadomo, czy między nimi jest coś poważnego. Podejrzewamy, że na takie deklaracje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Zobaczcie w galerii powyżej, jak wygląda Reiña Silva, z którą ostatnio spotyka się Cole Sprouse. Pasują do siebie?

Wszystkie dziewczyny, z którymi umawiał się Cole Sprouse >>>