Margaret Qualley, córka Andie MacDowell wzięła udział w pokazie Chanel na jesień-zimę 2020/21 i zagrała w filmie promującą kolekcję

Jej mamę, Andie MacDowell na pewno znacie z kultowej komedii romantycznej „Cztery wesela i pogrzeb”, ją samą z filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood” albo serialu HBO „Pozostawieni”. Teraz córkę Andie MacDowell (ze związku z jej pierwszym mężem Paulem Qualleyem), Margaret Qualley możecie zobaczyć w całkiem nowej roli. Aktorka została właśnie twarzą marki Chanel i nie tylko zagrała w filmie promującym kolekcję na jesień-zimę 2020/21, ale i wzięła udział w pokazie Chanel, który 3 marca 2020 roku odbył się w Paryżu, podczas trwającego tam do wczoraj tygodnia mody. 

Najsłynniejsze pokazy Chanel, które stworzył Karl Lagerfeld >>>

Jak wygląda córka Andie MacDowell?

Na początku był film. Trwającym minutę wideo z udziałem Margaret Qualley i rudowłosej modelki Rianne Van Rompaey, dom mody Chanel pochwalił się na YouTube i swoim profilu na Instagramie jeszcze przed pokazem. Zrealizowany w Paryżu na jednym z tamtejszych mostów (konkretnie Pont des Arts), z nastrojową muzyką w tle (to piosenka zespołu Polo & Pan zatytułowana „Canopée”) spodoba się wszystkim miłośniczkom miasta miłości i francuskiego stylu. Także ze względu na ubrania, w które ubrane są modelki – to kwintesencja chanelowskiego stylu. Tweedowe płaszcze i marynarki, sztuczne perły i szerokie spodnie z wysokim stanem, do których słabość miała sama Coco Chanel znajdziecie w kolekcji na jesień-zimę 2020/21, bo właśnie ją promuje wideo. I to właśnie ją można było oglądać na wybiegu Paris Fashion Week 3 marca 2020 roku. 

Zapewne domyślacie się już, kto otworzył ostatni pokaz Chanel. Oczywiście Margaret Qualley i Ranne Van Rompey, które na wybieg wyszły razem – dokładnie w tych samych stylizacjach, w których pojawiły się na filmie. Wzbudzając niemały entuzjazm publiczności. Zresztą zobaczcie same. Chanel przypomniało ten moment na swoim Instagramie:

Chcecie zobaczyć więcej? Zajrzyjcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie czekają na was wybrane zdjęcia z pokazu. My dodamy tylko, że udział Margaret Qualley w pokazie kolekcji Chanel na jesień-zimę 2020/21 nie był jej debiutem na wybiegu. Córka Andie MacDowell, choć nieczęsto bierze udział w pokazach, karierę w modelingu zaczęła już jako 16-latka. Dziś ma 26 lat. Podobna do mamy?

Chanel sprzedaje najdroższą torebkę na wodę na świecie >>>