Córka Eminema zaręczona!

Alaina Scott, córka Eminema, właśnie się zaręczyła! O tym, że już niebawem wyjdzie za mąż poinformowała w poniedziałek, 13 grudnia 2021 roku. Pierścionek zaręczynowy przyjęła od swojego wieloletniego partnera, Matta Moellera. Para jest razem od siedmiu lat. Rocznicę związku świętowali w lipcu tego roku. Na Instagramie córki rapera pojawił się wówczas wzruszający wpis. 

„Jesteś moim najlepszym przyjacielem, najlepszym tatą dla naszych zwierzaków, najlepszym partnerem. Dziękuję za Twoją bezinteresowną miłość. Szczęśliwej rocznicy! Ily” – napisała. A jej partner nie pozostał dłużny. „Podczas gdy moja miłość do Ciebie umocniła się przez te 7 lat, jedna rzecz pozostała taka sama – jesteś moją ulubioną osobą” – wyznał publicznie Matt Moeller. No cóż, zaręczyny były więc tylko kwestią czasu.

Matt Moeller oświadczył się córce Eminema na dachu wieżowca The Monarch Club w Detroit. Skąd wiemy? Alaina Scott na swoim instagramowym profilu – @alainamariescott – opublikowała 3 zdjęcia z wyjątkowego wydarzenia. Na pierwszym z nich widzimy, jak Matt Moeller klęczy przed swoją wybranką. Na drugim, para czule się całuje, a na trzecim – można dokładnie obejrzeć pierścionek zaręczynowy – złotą obrączkę z prostopadłościennym okazałym kamieniem. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same:

Kiedy Alaina Scott I Matt Moeller wezmą ślub? Na razie nie padła jeszcze konkretna data. Głosu nie zabrał także Eminem. Dowiemy się pewnie niebawem, jak opadną pierwsze emocje. A parze serdecznie gratulujemy.

Alaina Scott – kim jest córka Eminema?

Alaina Scott jest adoptowaną córką Eminema i jego byłej żony Kimberley Anne Scott (Kim Mathers). Co ciekawe, biologiczną mamą Alainy była siostra Kim, Dawn Scott, która zmarła w wyniku przedawkowania w 2016 roku. To właśnie wtedy raper i jego żona postanowili wziąć dziewczynkę pod opiekę.  Alaina Scott ma dwie przyrodnie siostry: Whitney Scott, córkę Kim z poprzedniego związku, a także Hailie Jade Scott – ich wspólne dziecko, jedyną biologiczną córkę Eminema