Hailie Mathers regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 2 miliony osób z całego świata. Na jej profilu królują stylizacje na co dzień, a także relacje z podróży. Ostatnio córka Eminema zrobiła jednak wyjątek. Po raz pierwszy od dawna opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem. Co wiemy na temat związku Hailie Mathers i Evan McClintock? 

Córka Eminema pokazała zdjęcie z chłopakiem!

Córka Eminema opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje ze swoim chłopakiem. Pierwsze od 2019 roku. Nic więc dziwnego, że wzbudziło ono wiele emocji (nie tylko) wśród obserwatorek i obserwatorów Hailie Mathers. Osoby, które followują jej profil w popularnej aplikacji, zastanawiały się m.in. jak Evan McClintock zachowuje się w towarzystwie Eminema. Wszystko wskazuje jednak na to, że może czuć się swobodnie w towarzystwie ojca swojej dziewczyny, a także pozostałych członków i członkiń jej rodziny. Uwagę fanów i fanek Hailie Mathers zwrócił bowiem komentarz autorstwa Nathana Kane’a Mathersa, czyli wujka 25-letniej influencerki oraz młodszego brata światowej sławy rapera, który określił Evana mianem swojego ziomka. Zdjęcie Hailie Mathers i Evana McClintocka możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

Hailie Mathers i Evan McClintock - historia związku 

Hailie Mathers i Evan McClintock są razem od blisko 10 lat. Zaczęli się spotykać w 2016 roku, czyli jeszcze w liceum. Co więcej, studiowali razem na Michigan State University. Hailie Mathers i Evan McClintock dbają o swoją prywatność, a co za tym idzie: rzadko opowiadają o łączącym ich uczuciu w mediach (zarówno tych tradycyjnych, jak i społecznościowych). W jednym z wywiadów 25-latka przyznała natomiast, że Eminem bardzo ich wspiera i kibicuje ich związkowi.